Четвер, Березень 21

У Львові підприємця оштрафували на 170 тисяч за нищення пам’ятки архітектури

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Через порушення законодавства про охорону історичної спадщини у Львові на 170 тисяч оштрафували юридичну особу за пробиття дверного проходу замість вікна в будинку на вул. Поповича, 5. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Так, під час засідання адміністративної комісії, створеної при виконавчому комітеті ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини, було розглянуто протоколи, складені на фізичних і юридичних осіб. На 5 фізичних осіб було накладено максимальні штрафи в розмірі 1700 грн за вчинені порушення (заміна дерев’яних вікон/дверей на пластикові та ін.). Також максимальний штраф у розмірі 170 тис. грн накладено на юридичну особу, за пробиття дверного проходу замість вікна в будинку на вул. Поповича, 5.

© galnet.fm

 

«Порушник – юридична особа, без жодних дозвільних документів, пробив у будинку на вул. Поповича, 5 дверний отвір замість вікна. На засідання комісії порушник не прийшов, хоча був попереджений. На нього накладено максимальний штраф у розмірі 170 тис. грн. Також, крім сплати штрафу, він має все привести до попереднього стану», – повідомив заступник міського голови Львова з питань розвитку, голова адміністративної комісії Андрій Москаленко.

Нагадаємо, адмінкомісія, яка штрафує за втручання у історичні будівлі, зокрема заміну дерев’яних вікон чи брам на пластикові, працює з березня минулого 2018 року. За цей час порушники сплатили до міського бюджету близько ста тисяч гривень. Раніше комісія оштрафувала на максимальну суму власників вілли на Свєнціцького за нищення пам’ятки та «Гранд Готель» за скляну надбудову. Ці штрафи досі не сплатили.

Із 2019 року адмінкомісія також штрафуватиме за самовільну зовнішню теплоізоляцію фасадів будинків у історичному середовищі.

Фото: Galnet

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР