У Львові патрульний врятував дівчину від самогубства

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

13 березня, патрульним надійшла інформація, що на вулиці Стрийській, в одній з квартир закрилася дівчина і, ймовірно, може спробувати вкоротити собі віку, пише Гал-інфо.

Інспектори поїхали на місце події та почали стукати в двері, проте ніхто не відчиняв. Тоді один з офіцерів пробрався на балкон 2 поверху та розбив скло в кватирці. Через вузький отвір він проліз в квартиру.

Там він побачив дівчину, яка лежала без тями. Патрульний викликав бригаду швидкої та почав будити дівчину.

Через декілька хвилин вона змогла сказати декілька слів та підтвердити, що випила таблетки. Офіцер не дозволяв їй знову заснути та постійно говорив, аж до приїзду швидкої.

Патрульний через кватирку заліз у квартиру, щоб врятувати дівчину

 

Патрульний через кватирку заліз у квартиру, щоб врятувати дівчинуВчора, патрульним надійшла інформація, що на вулиці Стрийській, в одній з квартир закрилася дівчина і, ймовірно, може спробувати вкоротити собі віку. Інспектори роти тактико-оперативного ревгування (ТОР) поїхали на місце події та почали стукати в двері, проте ніхто не відчиняв. Тоді один з офіцерів пробрався на балкон 2 поверху та розбив скло в кватирці. Через вузький отвір він проліз в квартиру. Там він побачив дівчину, яка лежала без тями. Патрульний викликав бригаду швидкої та почав будити дівчину. Через декілька хвилин вона змогла сказати декілька слів та підтвердити, що випила таблетки. Офіцер не дозволяв їй знову заснути та постійно говорив, аж до приїзду швидкої. Завдяки вчасному втручанню дівчину вдалося спасти. Її передали під нагляд лікарів.#lvivpolice #патрульнаполіція

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Donnerstag, 14. März 2019

Завдяки вчасному втручанню дівчину вдалося спасти. Її передали під нагляд лікарів.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР