У Львові оштрафували уже майже 40 порушників карантину

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

За два тижні у Львові склали протоколи на 38 порушників карантину. Йдеться про магазини, які попри заборону продовжували працювати, а також ринки та ті магазини, де не дотримуються правил карантину – наявності засобів дезінфекції, носіння масок та рукавичок, дотримання дистанції та ін., передає Zaxid.net.

Про це заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк розповіла у ефірі радіо «Люкс ФМ», передає прес-служба ЛМР.

«У кожному районі міста створені мобільні групи, які здійснюють перевірку дотримання правил карантину. Групи працюють з 16 березня і вже складено 38 протоколів на виявлених порушників. До складу групи входять представники поліції, держпродспоживслужби, управління надзвичайних ситуацій. Найперше мобільні групи перевіряють, чи припинена діяльність тих закладів, які мають бути закриті. На превеликий жаль, є поодинокі випадки, коли такі заклади були відкриті», – сказала Ірина Маруняк.

Також мобільна група перевіряє дотримання правил карантину всередині магазинів, супермаркетів, яким дозволено працювати. У цих закладах мають бути дезінфекційні засоби, продавці мають бути в масках і рукавичках, і якщо є черга, то покупці мають дотримуватися дистанції 2 м. Також перевіряють ринки щодо дотримання умов карантину і дотримання заходів безпеки.

Як повідомив голова ЛОДА Максим Козицький, загалом на Львівщині склали майже 100 протоколів на порушників карантину.

Нагадаємо, що поліцейські складають адміністративні протоколи стосовно порушників за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Ця стаття передбачає штраф від 17 тис. до 34 тис. грн для громадян, а для посадових осіб – від 34 тис. до 170 тис. грн. Протоколи скеровують до суду.

Ірина Маруняк закликала львів’ян повідомляти про випадки порушення і недотримання правил і умов карантину, телефонуючи на «Гарячу лінію міста» (1580).

Нагадаємо, штраф загрожує також керівникам двох львівських ринків, де порушили умови карантину.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР