Понеділок, Грудень 9

У Львові на одного мешканця припадає лише 22 квадратних метри житлової площі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Сьогодні на кожного мешканця Львова припадає близько 22 м2 житлової площі, що удвічі менше, аніж, наприклад, в Німеччині або Австрії. Про це у відкритому інтерв’ю Tvoemisto.tv розповів керівник управління архітектури та урбаністики ЛМР Антон Коломєйцев.

«Минулого року у Львові на одну людину було близько 18 м2 житлових площ. Сьогодні цих площ є близько 22 м2 на особу. У масштабах Європи – це один із найменших показників у порівнянні з іншими містами. У великих німецьких містах він становить 40 м2 на людину. У Відні, наприклад, близько 42 м2, у Цюриху – ближче до 45 метрів. Це означає, що у нас у типовій трикімнатній квартирі живуть одразу кілька поколінь», – сказав Антон Коломєйцев.

 

За його словами, так званий будівельний бум у Львові пов’язаний саме із тим, що містяни хочуть жити більш комфортно. Антон Коломєйцев говорить, що квартири у новобудовах купують саме львів’яни.

Він також зазначає, що у Львові бракує і офісних площ. Зараз таких якісних площ у місті є близько 150 тис. м2. Водночас у, наприклад, Кракові цей показник становить 1 млн 200 тис. м2.

«Бум будівництва офісних приміщень, що виник в останні роки, також свідчить про те, що інвестори готові вкладати у це. У наступні роки у місті може бути збудовано ще 150 тис. м2 офісів. Разом це буде 300 тис. м2. Сьогодні Львів геополітично мав би себе позиціонувати десь між Краковом і Києвом», – говорить Антон Коломєйцев.

Він додає, що площі, які будуються, орієнтовані і на те, щоб перекрити майбутні потреби.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР