У Львові на дитячих майданчиках встановлюють камери відеонагляду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Два сучасних дитячих майданчиків в одному із спальних районів Львові відтепер перебуватимуть під цілодобовим відеонаглядом. Про це повідомляє 24 канал.

Сигнал із веб-камери передається до спеціального сервісу, на якому батьки з допомогою смартфона або планшета можуть побачити онлайн, як грається їх дитина у дворі. Таким чином розробники і батьки вирішили зробити простір безпечнішим для малечі.

Безпечне прогумоване покриття, сучасні гірки для малечі та школярів, LED освітлення – це характеристики новітнього дитячого майданчика. Місцеві мешканці розповідають, що раніше на цьому місці були лише кущі і нічого – для дітей. До того ж, батькам доводилось переживати особливо, але дітям доводилося бавитися чи не на стоянці, де їздять автомобілі.

Вулиця Миколайчука д.20 © kopiyka.org/web-camera

Встановлення відеокамер не тільки допомагає батькам пильнувати за дітьми, а й загалом дозволяє мешканцям будинку відчувати себе безпечніше. Кілька камер встановили по периметру багатоповерхівки, мешканці якої об’єднались у ОСББ, і тепер фіксується, хто входить до і виходить з будинку.

 

“Був інцидент – в машину залізли. Камера показала, хто це, і піймали того хлопця”, – розповів місцевий мешканець Володимир.

А подивитись відео з усіх камер можна на сайті одного з міських інтернет-провайдерів. Відеонагляд вони встановили як бонус для своїх абонентів. Керівник провайдера Андрій Боберський пояснив, що камери не лише транслюють відео високої якості онлайн, а й записують інформацію 14 днів на сервери. Звісно, є можливість переглядати контент як на комп’ютері, так і з мобільних пристроїв.

Вулиця Щурата, д.8 © kopiyka.org/web-camera

Зараз два майданчики обладнані камерами відеоспостереження. Встановлювати відеокамери у Львові планують і надалі.

До слова, відеокамери в Україні встановлюють давно, втім, переважно для відеофіксації правопорушень. Переважно мова йде про порушення правил дорожнього руху. Загалом на дорогах та вулицях країни встановлено понад чотири тисячі камер відеонагляду.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР