У Львові люди скуповують продукти харчування у великих обсягах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові жителі масово скуповують продукти харчування у великих обсягах. Найбільшим попитом користуються цукор, гречка, макаронні вироби, борошно, бюджетні сухарі і печиво, олія, туалетний папір. Про це інформує місцевий інформаційний портал «ДІЛО».

Станом на 13.00-14.30, сьогодні, 12 березня, у супермаркеті «Ашан», що на вулиці Володимира Великого, незважаючи на величезну кількість кас, ми зафіксували черги з покупцями, які переважно, отоварювалися з великими візками товарів першої необхідності.

Фото dilo.net.ua

В той же час ми помітили напівпорожні полиці з олією, макаронами, сухариками, а майже неушкоджені з алкогольними виробами.

Фото dilo.net.ua

Фото dilo.net.ua

За словами адміністратора супермаркету, торгівля не буде припинятися ні на один день, перебоїв з постачанням немає, а великий збут продуктів, мабуть, пов’язаний із ажіотажем навколо карантину та коронавірусу.

В ТЦ «Метро» (вулиця Городоцька, 300), ввечері 11 березня, люди також закуповували продукти на кілька тижнів наперед. Зокрема, ходові товари це крупи, макарони, сіль, вода і товари першого вжитку (туалетний папір, мила, порошки). Люди кажуть, що бояться, мовляв, ціни зростуть, тому і скуповують.

ТЦ «Метро» (Фото dilo.net.ua)

У мережі люди пишуть, що деякі скуповують товари на суми у 10-15 тис. грн. Вірогідно, це вже активізувалися перекупщики.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР