П’ятниця, Листопад 22

У Львові дозволили збудувати ще один приватний пологовий будинок. Візуалізація

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Виконком ЛМР погодив реконструкцію будівель на Раппопорта, 6 під приватний медичний центр із пологовим будинком. Відповідні містобудівні умови та обмеження погодили у п’ятницю, 18 жовтня, передає Твоє Місто.

Земельна ділянка площею 0,2463 га, на якій збираються будувати, призначена для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови. У квітні депутати ЛМР затвердили ТзОВ «Лемберг медікал Центр» проєкт землеустрою під будівництво медичного центру.

Висота будівель не має перевищувати 18 м, що становить приблизно 6 поверхів, а відсоток забудови – 52%. За цією ж адресою розташована 3-тя міська клінічна лікарня Львова.

 

Як уточнив під час засідання виконкому архітектор ТзОВ «Студія 5Ф» Андрій Ігнатюк, який розробляв проєкт медцентру, тут розташують приватний пологовий. Із візуалізації можна зрозуміти, що у центрі працюватиме мережа приватних клінік Medicover, яка також будує приватний пологовий на Мазепи, 23.

Згідно з даними системи Youcontrol, ТзОВ «Лемберг медікал Центр» належить дружині львівського бізнесмена та депутата Григорія Козловського Юлії, а керівником фірми є він сам.

Додамо, що тиждень тому доньці Григорія Козловського дозволили збудувати готель на вулиці Дорошенка, що спровокувало обуоення мешканців. Бізнесмен називає себе співвласником будівельної компанії Avalon, що веде активне будівництво у Львові, є власником ресторанів «Королівська пивоварня», «36По», Cabinet та «Гранд готелю» та займається реконструкцією Винниківського озера.

Крім цього, власне його та наближені до нього фірми торік купили декілька будівель та приміщень у центрі Львова, зокрема на площі Ринок та Дорошенка.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР