П’ятниця, Березень 22

У Львові чоловік намагався повіситися на світлофорі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові, на вулиці Городоцькій, перехожі та поліція врятували чоловіка, який хотів накласти на себе руки. Про це повідомили у Патрульній поліції Львова, передає Дивись.info.

Повідомляється, що на вулиці Городоцькій патрульні побачили біля світлофору людей і автомобіль, який стояв поперек дороги. Не гаючи часу, вибігли з автомобіля і побачили жахливу ситуацію – перехожі знімали із світлофора чоловіка, який висів на шнурку. Вони з допомогою запальнички перепалили мотузку та опустили його на землю. Інспектори одразу розрізали мотузку на шиї та зрозуміли, що чоловік помирає. Ні секунди не вагаючись, почали надавати допомогу. У потерпілого слабшало дихання і серцебиття, закочувалися очі і він втрачав свідомість.

Інспектор Володимир Пацій поклав його на бік та почав надавати допомогу. Також патрульні забігли до найближчої аптеки і взяли нашатирний спирт, відтак кілька разів приводили до свідомості чоловіка. До приїзду карети швидкої допомоги усі процедури довелося проводити кілька разів.

Перехожі та поліція врятували чоловіка, який хотів собі вкоротити віку

 

Перехожі та поліція врятували чоловіка, який хотів собі вкоротити віку Прямуючи на перезмінку у суботу, екіпаж 4 батальйону навіть не підозрював, що їхня зміна ще не закінчилася. Попереду було чи не найголовніше завдання за день – порятунок життя. На вулиці Городоцькій, патрульні побачили біля світлофору скупчення людей і автомобіль, який стояв поперек. Не гаючи часу, вибігли з автомобіля і побачили жахливу ситуацію: громадяни знімали із світлофора чоловіка, який висів на шнурку. Вони з допомогою запальнички перепалили мотузку та опустили його на землю. Інспектори одразу розрізали мотузку на шиї та зрозуміли, що чоловік помирає. Ні секунди не вагаючись почали надавати допомогу. У потерпілого слабшало дихання і серцебиття, закочувалися очі і він втрачав свідомість. Інспектор Володимир Пацій поклав його на бік та розкрив чоловікові рот і витягнув язик, який запав, а також блювотні маси з дихальних шляхів. Також, патрульні забігли до найближчої аптеки і взяли нашатирний спирт, відтак кілька разів приводили до свідомості чоловіка. До приїзду швидкої усі процедури довелося проводити кілька разів. Завдяки своєчасній допомозі чоловік залишився живим, дякуємо небайдужим громадянам, які не пройшли повз та негайно кинулися на допомогу, а також патрульним, які врятували чоловіка.#lvivpolice #патрульнаполіція

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Montag, 14. Januar 2019

«Завдяки своєчасній допомозі чоловік залишився живим, дякуємо небайдужим громадянам, які не пройшли повз та негайно кинулися на допомогу, а також патрульним, які врятували чоловіка», – йдеться у повідомленні.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР