У львівській лікарні 8 місяців встановлюють особу пацієнта, який втратив пам’ять

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Більше ніж півроку львівські медики намагаються встановити особу пацієнта, якого в лікарню “швидкої допомоги” доправили з вулиці, йдеться в сюжеті ТСН.

Літній чоловік нічого про себе не пам’ятає, а щоби знайти його родичів медики розпочали власне розслідування.

На вигляд чоловікові років 60, але точно свого віку він назвати не може. Уже вісім місяців він живе в лікарні швидкої допомоги, звідки родом та як його звати – не знає. Невідомого, ледь притомного чоловіка знайшли неподалік приміського воклазу. На станцію швидкої допомоги зателефонували перехожі і повідомили, що людина з ампутованою ногою лежить посеред вулиці, поруч немає ні інвалідного візка, ні милиць.

Лікарі кажуть, що чоловік був чисто вдягнений, тверезий, але без документів і не міг говорити. “Доглянутий, чистий. Людина не могла говорити в силу того, як потім встановили, він переніс інсульт. Його просто десь вивезли, таке враження, і викинули, як не хочу говорити кого, на узбіччі”, – каже завідувач терапевтичного відділення Михайло Чикеречко.

Уже в лікарні з’ясувалося, що пацієнт повністю втратив пам’ять. Без імені, відповідно, і без документів, узяти людину геріатричний пансіонат відмовився. Виписувати чоловіка на вулицю медики не стали – залишили жити в лікарні. Чоловік дуже охайний та доброзичливий, все розуміє, лиш відповісти не може. Усі вісім місяців медики намагаються встановити його особу, двічі викликали патрульних – ті пробивали чоловіка по всеукраїнській базі зниклих людей, але збігів не знайшли. Тоді в лікарні спробували інший метод. “Ми називали різні імена, починаючи від “А”, закінчуючи “Я”. Це зайняло багато часу, і він все-таки вказав, що Микола. Побачив у газеті прізвище, великі букви, щось там писалося про Мельника – він сказав: “Ааа”. Мельник”, – розповів Михайло Чикеречко.

 

На карті України чоловік указав на Жмеринку. Там знайшли чотирьох людей з ім’ям Микола та прізвищем Мельник. Журналісти вирушили за адресою, яку вказав чоловік – там хата зачинена, а сусіди кажуть, що справді жив Микола Мельник, але два роки тому помер. На фото львівського пацієнта вони не впізнають. “Ні, це не він. Високий, русявий такий. Ні, це не він”, – каже Віктор Марущак. У поліції підтвердили, що людина з іменем Микола Мельник зниклою безвісти не вважається. “На встановлення особи нам така інформація від львівських колег не надходила”, – пояснила речник поліції Вінниччини Анна Олійник.

А в поліції Львівщини твердять, що про чоловіка, який живе в лікарні, вперше чують. Патрульні, яких викликали медики, інформацію про нього, виявляється, не передали, тож пошуки рідних чоловіка правоохоронці розпочинають лише зараз. “Дуже б хотілося, щоб та казка здійснилася для тої людини. Серце розривається, я особисто б дуже хотіла, щоб тій людині було в житті далі затишно, гарно”, – каже медсестра Ганна Михайлевич. Медики сподіваються, що за допомогою ТСН, можливо, хтось із рідних упізнає чоловіка та приїде по нього.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР