Неділя, Березень 24

У Ірини Федишин прокоментували схожість її кліпу з рекламою відомого бренду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

25 січня співачка Ірина Федишин презентувала кліп на пісню «Роман». Режисером відео є Володимир Шурубура, з яким співачка працювала вже неодноразово. Навколо нового кліпу вже встигнув розгорітися скaндал.

Зйомки кліпу відбулись у Львові. Співачка назвала кліп «маленьким кіно».

Після виходу кліпу користувачі соцмереж помітили схожість кліпу на рекламу парфумів Yves Saint Laurent. У мережі навіть з’явилось відео, де суміщені ці два ролики. Їх схожість справді впадає в очі.

«Наша команда побачила відео, яким надихнулася! І вирішила відзняти кліп за мотивами реклами парфумів. Головне – це пісня! А кліп – це просто її доповнення», – процитував сайт ТСН відповідь представника співачки.

Відео порівняння обох кліпів виклав на Youtube користувач під ніком “oTo Халепа”.

 

“На жаль, романам властиво завершуватись, який красивий кліп у Вас, Ірино, і як добре з півслова розуміє Вас колега Shurubura, та як низько пожартував з Вами відзнявши Вам майже копію чудової реклами парфумів Yves Saint Laurent – L’Homme, і Ваш кліп настільки «ПРОФЕСІЙНИЙ», що чудовий образ поєднання чорної спідниці та блузки навіть не змінили, та ба не змінили майже нічого, настільки низько і гидко та непрофесійно працює Shurubura, який так гарно Вас підставив, дуже шкода, що Ви, Ірино, працюєте з неперевіреними колегами та непрофесійною командою, адже Ви варті кращого. Неважливо чия була така ідея злизати в Laurent ідею, та бути професійним артистом – це мати за плечима надійний тил. Щиро бажаємо Вам працювати з направду креативними людьми, які вміють бачити і чути, і надалі знімати роботи, які дійсно будуть варті поваги та визнання!”, – звернувся автор цього відео.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР