П’ятниця, Січень 18

У Домініканському соборі шукають помічників Миколая для сиріт

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський Собор) вже красується деревце з листами від обділених дітей та молоді. У кожному конверті їхня маленька мрія. Символічне дерево з дитячими листами з’явилося в одному з львівських храмів. У кожному конверті маленька мрія дитини, яка виховується у дитячому будинку. Про це йдеться у репортажі Zaxid.net.

До храму надійшло близько 200 листів із сиротинців області. Це і від хлопців, що виховуються в дитячому будинку с. Бортники, від дітей з вадами розвитку, що в інтернаті Роздолу, а також від вихованців дитячих будинків у Верхньому Синьовидному, Лаврові, Потеличах.

«Там є навіть діти старші, десь до 30 років. Однак за своїм рівнем розвитку вони, як маленькі діти, дальше вірять і сподіваються, що до них прийде Миколай. Діти хочуть того свята! Вони не мають його в житті. Але на той період, коли святий Миколай може прийти, то свято приходить», – розповів священик храму Пресвятої Євхаристії отець Остап Саврук.

 

Кожен вірянин може стати помічником Святого Миколая. Для цього потрібно просто взяти ангелятко, що висить на дереві добра у храмі. Його номер відповідає номеру листа від дитини. А вже замовлені подарунки знову принести у храм до 5 грудня. Волонтери відвезуть їх адресатам.

«Хочеться зробити добру справу. Допомогти тим дітям пережити свято по-особливому. Коли ти робиш хороші речі, це тебе підносить і хочеться жити далі», – поділився емоціями помічник Миколая Іван Горбатюк.

«Дерево дитячих побажань» ощасливлює обділених дітей вже сьомий рік поспіль.

«Один хлопчина писав листа. У ньому він нічого не просив. Писав одне: щоб на сході був мир, щоби хлопці всі живі-здорові повернулись додому, а для себе просив кілограм мандарин. Це був такий лист, від якого просто сльози текли», – зазначила координаторка акції Марта Борецька.

Цьогоріч сотню ангелят вже розібрали. Проте ще сотня чекає на помічників, які допоможуть здійснити маленькі мрії.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР