П’ятниця, Квітень 19

Цього року на кільцевій дорозі біля Винник збудують новий з’їзд (Схема)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Службою автомобільних доріг у Львівській області активно розробляється проектна документація капітального ремонту автомобільної дороги державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська на ділянці улаштування з’їзду на автомобільну дорогу загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп для лівоповоротного руху за напрямками Тернопіль – ЧОП та Київ – Тернопіль, Львівської області.

Йдеться про ділянку кільцевої дороги біля м. Винники, де перетинаються дороги М-06 Київ-Чоп та дороги М-09 Львів – Тернопіль.

“Наразі в цьому місці регулярно виникають великі затори. Водіям доводиться чекати 15-20 хвилин для здійснення лівого повороту – з боку Тернополя у напрямку Чопа та Шегинів. З огляду на складний рух на цьому перехресті, там часто виникають ДТП”, – повідомляло агенство минулого року.

Для розроблення проектної документації укладена угода з компанією ТОВ “Сінк плюс”. До 24 травня поточного року планується подати проект на експертизу. Орієнтовна вартість проекту становить 24 млн. гривень. Про це повідомляє прес-центр Служби автомобільних доріг.

 

“Такий з’їзд є надзвичайно важливим для дорожньої інфраструктури, оскільки ділянка автомобільної дороги вважається місцем концентрації ДТП. Будівництво цього об’єкту забезпечить рух транспортних засобів за напрямками Тернопіль – Чоп та Київ – Тернопіль, завдяки їй покращиться видимість для водіїв. Загальна довжина ділянки становитиме 450 м”, – йдеться у повідомленні.

Натисніть для збільшення

Окрім будівництва автомобільної дороги, передбачається освітлення та організація дорожнього руху задля безпеки та комфорту учасників дорожнього руху на всій транспортній розв’язці.

В межах державного та місцевого бюджетів реалізувати проект планується в цьому році.

Нагадаємо, фірма «Онур» розпочала у Винниках капітальний ремонт вулиці Галицької від центральної частини міста до моста, де власне облаштують новий з’їзд на розв’язці.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР