П’ятниця, Листопад 22

Трамп відреагував у Twitter на прес-марафон Зеленського

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Президент України Володимир Зеленський заявив, що американський президент Дональд Трамп на нього не тиснув, не шантажував і не вимагав жодних послуг, а тому Демократична партія повинна припинити всі розмови щодо його імпічменту.

Про це Трамп заявив у Twitter, відреагувавши на відповідь Володимира Зеленського журналістам під час прес-марафону 10 жовтня.

«Президент України Володимир Зеленський заявив журналістам у четвер, що в його скандальній липневій телефонній розмові з президентом Трампом не звучало нічого ні про хабарі, чи шантаж чи «послуга за послугу», як стверджують демократи, які налаштовані на імпічмент». Це повинно негайно покласти край розмовам про імпічмент!», – написав Трамп.

Пізніше він знову повернувся до цієї теми.

«Президент України щойно знову рішуче заявив, що президент Трамп не чинив ніякого тиску і не робив абсолютно нічого поганого. Він використовував найчіткіші слова з усіх можливих. Це має покласти край цьому шахрайству з боку демократів, але на жаль не покладе, бо демократи і медіа на цьому зациклені!» – підкреслив він.

Нагадаємо, Володимир Зеленський побив світовий рекорд за тривалістю прес-конференції.

Найцікавіші тези із прес-конференції Зеленського – в матеріалі Mind «Ми не обслуговуючий персонал політики США» – про що розповідає Зеленський на прес-марафоні».

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР