П’ятниця, Листопад 22

Сироїд стала лідером “Самопомочі” замість Садового

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Колишня віце-спікер Верховної Рада Оксана Сироїд стала лідером партії “Об’єднання “Самопоміч””, повідомляє прес-служба “Самопомочі”

Відповідне рішення ухвалив XX з’їзд партії, який відбувся у суботу в Києві. 127 делегатів проголосували за таке рішення, 3 утрималися.

“Наше головне тактичне завдання зараз – знайти слова і способи їх донесення, щоб люди нас почули і зрозуміли. А наша мета дуже чітка – повернутися до центру ухвалення рішень в українській політиці. Бо ми знаємо як. Треба лише вірити і робити”, – сказала Сироїд.

 

За словами Сироїд, саме місцеві вибори мають стати тим фундаментом, який допоможе “Самопомочі” повернутися до великої політики.

Сироїд також подякувала колишньому лідеру “Самопомочі” Андрію Садовому за роки плідної роботи. Садовий після складання своїх повноваження залишився членом партії.

“Я сім років віддав керівництву “Самопомочі”, і це одні з найкращих років мого життя. І я лишаюся в партії, я буду активним членом “Самопомочі”. Я думаю, принесу більше користі, допомагаючи вам. Мені важлива перемога кожного з вас”,- додав Садовий.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР