П’ятниця, Травень 25

Суд стягнув 205 тисяч з охоронця нічного клубу «888», що випадково вбив відвідувача

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Галицький районний суд Львова стягнув 205 тисяч гривень у охоронця нічного клубу, який ненавмисно вбив відвідувача, пише Львівський портал.

Нещасний випадок трапився 22 червня 2015 року вночі у клубі «888», що на пл. Данила Галицького, 1. Тоді охоронець вдарив в обличчя відвідувача, після чого той впав і помер внаслідок черепно-мозкової травми.

 

Як пояснив під час судового засідання обвинувачений, його реакція була викликана діями потерпілого та його товаришів. Вони, зазначив охоронець закладу, намагались проникнути у клуб у стані алкогольного сп’яніння і з допомогою сили. Окрім того виражались у адресу охоронця нецензурними словами. Чоловік заявив, що наніс удар рефлекторно після того, як один із відвідувачів його схопив за сорочку та шарпнув.

Мати загиблого просила у суду про один мільйон гривень моральної шкоди і 138 тисяч гривень матеріальної шкоди. Проте суд вирішив задовольнити позов частково, зобов’язавши чоловіка сплатити 105 тисяч матеріальної і 100 тисяч моральної шкоди.

Також суд спочатку позбавив обвинуваченого волі на три роки, проте потім звільнив його від відбування покарання зі іспитовим терміном два роки.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР