Понеділок, Листопад 18

Суд арештував земельну ділянку, на якій депутат Козловський будує ЖК Avalon Time

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Суд арештував земельну ділянку по вулиці Липинського, 27 у Львові, на якій компанія AVALON будує багатоповерховий будинок.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомила прокурор Львівської області Ірина Діденко.

За її словами, прокуратура підозрює, що вищезгадана будівельна компанія зводить житло без законно оформлення належних документів, тобто – це самобуд. Через що у мешканців, які придбають тут житло, можуть виникнути проблеми.

«Прокуратура ініціює перед судом питання законності забудови на вул. Липинського у м. Львові. Попередньо з’ясували, що земельна ділянка, яка забудовується, в жовтні 2014 року, без достатніх підстав, перейшла з власності львів’ян у приватну. Як наслідок, люди, які інвестують у будівництво квартир, можуть залишитись ошуканими, а міський бюджет вже 5 років недоотримує кошти.

Щоб запобігти незаконному відчуженню землі міста в інтересах міськради прокуратурою скеровано до суду позов щодо витребування з незаконного володіння вказаної земельної ділянки.

Учора, за клопотанням прокуратури, суд наклав арешт та заборонив відчуження та розпорядження цією землею», – написала Ірина Діденко.

Так, прокуратура з’ясувала, що у 2014 році Фонд держмайна продав з аукціону майно збанкрутілого «Львівського дослідного нафтомаслозаводу». Покупець, який тоді придбав одне з приміщень, через деякий час оголосив себе банкрутом. І як борг віддав приміщення та, чомусь, земельну ділянку під ним, яка йому не належала. І надалі, внаслідок певних маніпуляцій, майно та земля перейшли у власність депутата Львівської міськради Григорія Козловського, який передав їх своїй племінниці Віталії Дяченко.

 

Зазначимо, що будівництво житлового комплексу Avalon Time розпочалось у 2018 році. Повністю здати новий ЖК компанія планує до кінця 2020 року. Містобудівні умови і обмеження на це будівництво компанія «Авалон юніон» отримала у червні 2018 року. Зараз триває продаж квартир у житловому комплексі. Компанія «Авалон юніон» входить у корпорацію Avalon, власником якої себе називає депутат ЛМР від БПП Григорій Козловський.

Як повідомляв раніше сайт «Наші Гроші. Львів», земельна ділянка на Липинського, 27 вибула з комунальної власності 5 років тому завдяки схемі з іпотекою. Зокрема, у 2014 році ТОВ «ВМпроект» викупило під час аукціону фінський будиночок на вул. Липинського, 27. Директор цієї фірми уклав договір іпотеки з львів’янином Ігорем Чорнієм, позичив у нього гроші, при цьому заклавши не лише «фінський будиночок», але й земельну ділянку, яка йому не належала. Через кілька днів після укладання договору іпотеки Чорній заявив про «порушення вимог умов договору позики» і фірма «ВМпроект» в погашення свого боргу віддала все майно, яке вона придбала на аукціоні та ділянку, яка їй не належить. Після ще кількох махінацій з цієї земельною ділянкою у 2015 році вона перейшла у власність Григорія Козловського.

Цікаво, що згодом цю ж «іпотечну» схему Козловський використав, щоб отримати земельну ділянку на вул. Дорошенка. 2. На цій земельній ділянці донька Козловського збудує готель з магазинами.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР