Вівторок, Березень 26

Різдвяний ярмарок 2018-2019 у Львові. Дата та час проведення 🎁

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Різдвяний ярмарок працюватиме у Львові півтора місяці. Цьогорічний ІХ Різдвяний ярмарок у Львові розпочнеться 7 грудня і триватиме до 20 січня.

Конкурс на облаштування 10-го Різдвяного ярмарку виграло ТзОВ «Львівські ярмарки», яке організовувало ярмарки у попередні роки.

Різдвяний ярмарок традиційно розмістять на площі Ринок та на проспекті Свободи від Оперного театру до пам’ятника Шевченкові.

На обидвох локаціях, окрім торгових яток, облаштують святкові фотозони, встановлять 5 біотуалетів, 100 смітників та 16 контейнерів для сміття. Організатор також здійснювати щоденне технічне прибирання території після закінчення роботи різдвяного ярмарку.

Біля Ратуші облаштують святкову інсталяцію, а перед головною міською ялинкою поставлять мобільну сцену. Під час ярмарку на проспекті Свободи працюватиме будиночок Миколая.

 

© city-adm.lviv.ua

Згідно зі схемою розташування, під час ярмарку працюватиме 213 дерев’яних яток: 116 на просп. Свободи та 97 – на площі Ринок (торік була 91).

Під час Різдвяного ярмарку відбуватиметься чимало цікавих заходів: конкурс скульптур, святкова хода звіздарів, різдвяний фестиваль (детальна програма буде пізніше).

Працюватиме ярмарок у робочі дні — з 11.00 год. до 22.00 год., у святкові та вихідні дні — з 10.00 год. до 23.00 год.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР