Четвер, Листопад 21

США впроваджують безвізовий режим з Польщею

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У п’ятницю, 4 жовтня, президент США Дональд Трамп заявив, що офіційно дозволив включити Польщу до американської програми візових винятків. Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому.

Зазначається, що Держдеп США офіційно номінував Польщу на участь у програмі візових винятків, яка надає громадянам країн-учасниць право в’їзду до Сполучених Штатів з метою бізнесу чи туризму до 90 днів без візи.

Раніше повідомлялось, що відсоток відмов у візових зверненнях до консульств США у Польщі вперше в історії впав нижче 3% – це необхідна умова для відповідності безвізовій програмі США.

 

Наразі 38 країн, зокрема Латвія, Литва, Естонія, Словаччина, Словенія та Чехія, були включені урядом США до програми безвізового в’їзду.

Окрім того, громадянам країн, що пов’язані з США Договором про вільну асоціацію (Маршаллові Острови, Федеративні Штати Мікронезії, Палау, – ред), не потрібна віза для в’їзду, проживання, навчання, і роботи у США. Громадянам Канади також не потрібна віза для відвідування США, а вчитися та працювати у США вони можуть за спрощенними умовами.

Також США розглядають можливість включення до програми Румунії, Болгарії, Аргентини, Ізраїлю, Уругваю, Бразилії, Кіпру і Туреччини.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР