Спеціаліст міграційної служби у Львові погорів на хaбарі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Працівник ДМС вимагав від пакистанця 14 тис. гривень за видачу посвідки на постійне місце проживання в Україні

У Львові слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань (ДБР) разом із співробітниками Служби безпеки України та під процесуальним керівництвом військової прокуратури Західного регіону затримали за отримання неправомірної вигоди спеціаліста районного відділу Державної міграційної служби (ДМС).

Правоохоронці затримали посадовця поблизу будівлі обласного управління Державної міграційної служби після одержання усієї суми неправомірної вигоди.

 

За інформацією слідчих, працівник ДМС вимагав та отримав від громадянина Ісламської республіки Пакистан 14 тис. гривень за видачу посвідки на постійне місце проживання в Україні.

«Особу затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України за оперативного супроводження співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в Львівській області», – повідомили в ДБР.

Наразі процесуальне керівництво у провадженні здійснюється військовою прокуратурою західного регіону. Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру з ч.3 ст. 368 ККУ (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР