У Львові стартував Ярмарок спорту: програма

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Восьмий Ярмарок спорту у Львові відбуватиметься з 21 по 24 вересня у спорткомплексі «Динамо» (вулиця Дмитра Вітовського, 53). Організовують щорічний Ярмарок спорту ГО «Здорове місто» спільно із Львівською міською радою. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Восьмий Ярмарок спорту— це не лише можливість випробувати себе в тому чи іншому виді спорту, а й привести дітей, сусідів, прийти та отримати цікаві сюрпризи від організаторів, і спробувати себе більше, ніж в 60 видах спорту. Також це хороша можливість зарекомендувати тим організаціям, які нещодавно вийшли на львівську арену і демонструють хорошу якість в плані організаційних здібностей своїх організацій та федерацій. Це стосується таких видів спорту, як бампербол, хорвбол — це офіційно невизнані види спорту, але які хочуть себе показати. В них можна втрати велику масу калорій і їх можливість продемонструвати своє «я», що вони є у Львові теж.

Цей ярмарок відрізняється від двох попередніх тим, що на 90% буде сформований на внутрішніх майданчиках. Більшість організацій зголосилися представляти свої федерації. Таким чином можна буде оцінити, на скільки якісно працюють наші обласні федерації. Насамперед можна буде випробувати себе в скелелазінні та альпінізмі, для цього федерації скелелазіння та альпінізму готують окремий стенд. Дякуючи нашій федерації кінного спорту, охочі зможуть спробувати їзді верхи; велике належне віддаємо шаховій та регбі федераціям, які активно розвиваються в освітніх закладах Львова.

Як і минулого року, будуть відомі люди, серед них Олег Тягнизуб, який  візьме своїми зубами мікроавтобус з дітьми і протягне на якомога дальшу відстань.

Все залежатиме від погодних умов, тому ми себе перестраховуємо та більшу площу для показових виступів зробили всередині.

Ми підлаштовуємось під всі організації. Всі федерації запропонували реєстраційну форму і згідно цій формі вже є зареєстровано на 18 більше організацій, ніж минулого року.

Хочеться, щоб наступного року таких видів спорту, як шахи чи регбі, збільшувалось і раді, що міська рада йде цьому на зустріч»,- зазначив Олег Чунис, організатор Ярмарку Спорту.

 

«Висока планка в спортивній сфері також є маркером потужності для держави. Тому ми повинні бути сильними, відважними, незламними та єдиними.  І ми ще раз це покажемо на цьогорічному Ярмарку.

Акцент буде зроблено на дітях, бо вони – наша опора. Їм буде представлено всілякі різновиди спортивних секцій. І я так само постараюсь зацікавити дітей (можливо дорослих) власними силовими досягненнями. Це не зовсім спорт, а цирковий атлетизм, але є не менш цікаво.

Всіх запрошую, думаю, що буде дуже цікаво і сумніваюсь, що ще якесь місто робить таку соціальну ініціативу, як ми», т- Олег Тягнизуб, силач, багаторазовий рекордсмен України.

Довідка

Ярмарок спорту – це найбільш очікувана спортивна подія року. Під одним дахом зберуться понад сто спортивних організацій та стільки ж різновидів спорту. Окрім звичного футболу чи волейболу, відвідувачі познайомляться з маловідомими, але не менш захопливими корфболом, флорболом, хортингом, бамперболом та іншими іграми, єдиноборствами та спортивними практиками.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР