Понеділок, Листопад 18

Що робити львів’янам, якщо батареї в квартирі холодні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

З 29 жовтня 2019 року у Львові розпочався опалювалювальний сезон для населення, пише Дивись.info.

Станом на ранок 30 жовтня теплопостачальними підприємствами міста теплоносій подається до 99% житлових будинків, повідомляє у Фуйсбук гаряча лінія міста Львова 1580.

У випадку, якщо опалювальний сезон триває, а в квартирі нема опалення, або ж на думку мешканця батареї надто гарячі чи холодні, йому необхідно звернутись безпосередньо до організації, яка обслуговує будинок (ЛКП, ОСББ, ЖБК, управляюча компанія, самоуправління), або ж звернутись на гарячу лінію міста Львова (через мобільний додаток – https://bit.ly/2BR7DSV, кабінет мешканця – https://1580.lviv.ua/login/, кол-центр – 1580). Швидше за все питання внутрішньобудинкове.

 

«Ми забезпечуємо подачу опалення до будинку. Натомість мешканці будинку можуть самі приймати рішення чи приймати тепло. Тому, якщо у якомусь будинку тепла немає, то мешканці, в першу чергу, повинні звернутися до балансоутримувача і з’ясувати причину відсутності. Також, якщо в одній кімнаті батарея гріє, а в іншій ні — теж потрібно звертатися до балансоутримувача, адже тепло до будинку подається, а є проблеми у внутрішньо будинковій системі», пояснюють тепловики.

Може статись й таке, що відсутність теплопостачання до будинку викликана аварійними ремонтними роботами. Інформація про це, як правило розміщена на порталі https://1580.lviv.ua/perelik-vsi/.

У випадку віжсутності тепла в будинку можна звертатися до наступних служб:

✔️ЛМКП “Львівтеплоенерго” 15-85 (з стаціонарного); (032) 260-33-16
✔️ЛКП “Залізничнетеплоенерго” (032) 240-09-96.
Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР