Ще одне місто слідом за Львовом вирішило відмовитися від поліетиленових пакетів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Місто Дрогобич Львівської області обмежить використання поліетиленових пакетів в магазинах, супермаркетах і на ринках.

Про це повідомляє відділ економіки Дрогобицької міської ради, пише 24 канал.

Торговим мережам відтепер рекомендується пропонувати покупцям біологічні полімерні, паперові пакети або багаторазові сумки в якості альтернативи одноразовим поліетиленовим пакетам.

Міськрада Дрогобича планує “перевести” на екобезпечну тару спочатку супермаркети, а потім поширити цю ініціативу серед магазинів, ринків та інших пунктів торгівлі.

У багатьох країнах світу повністю відмовилися від поліетиленової упаковки. Впровадження заходів, зазначених у рішенні виконкому в Дрогобичі, стане одним із кроків до того, як поліпшити екологічну ситуацію в нашому місті,– сказав міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Також зараз налагоджується робота з виробником, який спеціалізується на виготовлення біополімерних пакетів, щоб власникам торгівельних закладів було простіше відмовитись від поліетиленового упакування, одразу маючи альтернативу.

 

Нагадаємо, 9 листопада виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про обмеження комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів у торгових мережах міста Львова.

Метою такого рішення є збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров’я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища та збереженням довкілля.

Згідно з прийнятим рішенням, власникам супермаркетів та магазинів рекомендуватимуть пропонувати покупцям альтернативу використання одноразових пакетів – паперові пакети, багаторазові торбини тощо. Також торгові мережі мають розробити програму лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазових пакетів.

Зазначимо, що поліетиленові пакети розкладаються аж 15 років. Скільки часу розкладається інше сміття: дивіться інфографіку:

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР