Середа, Листопад 20

Садовий пояснив, чому Львівщина проголосувала за Порошенка

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Міський голова Львова, екс-кандидат в президенти та лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий пояснив, чому, на його думку, Львівщина стала єдиним регіоном, де більшість підтримала Петра Порошенка на виборах.

В ефірі марафону на Громадському Садовий зазначив, що львів’яни хочуть чіткого курсу на ЄС та НАТО, на чому наголошував Порошенко.

«Львів — найбільше українськомовне місто світу, і Львів дуже переживає. Ми хочемо, щоб Україна рухалася чітко курсом Європа – ЄС – НАТО, і напевно від Зеленського люди не отримували чітких меседжів. А Порошенко це говорив твердо. кожного дня, системно», — зазначив Садовий.

 

При цьому, очільник Львова зазначив, що якщо Зеленський один з перших візитів зробить до Львова, і матиме відкриту розмову з львівським істеблішментом, то «я думаю, він буде мати підтримку і розуміння».

Садовий також наголосив, що його політична сила в парламенті готова підтримувати ініціативи Зеленського-президента.

«Позиція «Самопомочі» в парламенті є твердою. Ми будемо підтримувати всі закони, які будуть корисні для держави. Ми це робили впродовж всієї каденції, будемо робити до кінця цієї каденції. Треба служити людям, які тебе обирають. Якщо він хоча б на міліметр зійде з проукраїнського курсу, його чекає біда», — додав Садовий.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР