Садовий подав апеляцію на рішення про заставу та отримав лист від інвестора

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

У вівторок, 3 грудня, міський голова Львова Андрій Садовий подав апеляційну скаргу на рішення Вищого антикорупційного суду, яким йому призначено 1 млн 56 тис. грн застави.

Про це Андрій Садовий повідомив у власному Facebook, назвавши це боротьбою за справедливість. “Успішний Львів завжди буде комусь кісткою в горлі, але нам своє робити”, — написав він.

«Ми подали апеляцію. Це рішення не було складним, бо за весь час роботи міським головою, я не раз переконався, що за справедливість треба боротись. Успішний Львів завжди буде комусь кісткою в горлі, але нам своє робити», – написав Садовий у Facebook.

Міський голова також зазначив, що до нього звернулися представники компанії СТР, яка і викупила ділянку на Рясному, що фігурує у цьому кримінальному провадженні.

“Вони звертаються до нас, президента та прем’єра про захист іноземних інвестицій. Хочуть зробити у Львові 3000 робочих місць і просять, щоб їм не заважали. Взагалі найкраща допомога бізнесу — не заважати”, — написав він.

Він також надав фото вищезгаданого листа.

 

1

2

3

4

Нагадаємо, Андрієві Садовому інкримінують зловживання владою при укладенні угоди про викуп компанією СТР ділянки площею 23 га на Рясному у Львові під будівництво індустріального парку на 3000 робочих місць. Нібито, ціну ділянки занизили на 92 млн грн. 27 листопада ВАКС визначив для нього розмір застави.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР