Середа, Березень 20

Родина Порошенка виділила 3 мільйони на меморіальний комплекс Небесної сотні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Організація “Благодійний фонд Порошенка” виділила 3 млн грн на організацію конкурсу проектів зі створення меморіального комплексу Героїв Небесної сотні.

Як передає кореспондент УНІАН, про це президент України Петро Порошенко повідомив під час зустрічі з членами архітектурної групи меморіального комплексу Героїв Небесної сотні у Києві.

“Ми домовились, що сьогодні буде підписано меморандум про співпрацю між благодійним фондом Порошенка, який очолює перша леді Марина Порошенко, і компанією Hossbach Lehmhaus GbR, і будуть виділені перші гроші – 3 млн грн наших особистих грошей для того, щоб конкурс було запущено. Я сподіваюсь на пожертви інших благодійників”, – заявив Порошенко.

Після цього відбулась церемонія підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством культури України, організатором конкурсу Hossbach Lehmhaus GbR та Благодійним фондом Порошенка.

 

Як повідомляв УНІАН, 14 вересня Київрада виділила 1,23 га землі для будівництва об’єкту “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної сотні – Музей Революції гідності” у Києві на алеї Небесної сотні (на вулиці Інститутській), 3. Комплекс включатиме Меморіал Героям, Музей Революції гідності та облаштований громадський простір.

© president.gov.ua

«Я впевнений, що в журі будуть присутні найкращі світові та українські архітектори. Обов’язково, як я і обіцяв, мають бути присутні члени родин Героїв Небесної Сотні, бо їх думка буде також надзвичайно важливою», – сказав Петро Порошенко та наголосив, що «це буде дуже важливо для усіх українців».

Президент висловив сподівання, що перший результат щодо переможців конкурсу буде отримано вже в лютому 2018 року,  а не пізніше червня-липня наступного року буде завершено другий етап конкурсу.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР