Прислухайтесь! Росте трава! Бабине літо в парку за Палацом Потоцьких

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

В липні цього року на території позаду Палацу Потоцьких у Львові розпочались роботи з облаштування нового італійського низенького парку.

На цій території засіяли новий газон, посадили декоративні кущі та облаштували нові доріжки.

А ось засіяний новий газон, де росте вже травичка, недавно обгородили рядками українського поета Богдана-Ігора Антонича та американського поета Волта Вітмена.

“Його чутлива до світу поезія так органічно завжди з тобою, що бувають ситуації, коли інакше і не скажеш, як його словами. І коли позаду Палацу Потоцьких почали реконструйовувати парк, то захотілось промовляти саме віршами Антонича, Вітмена. Тож поетичні цитати нині надихають гостей і відвідувачів парку прислухатись, як росте трава…”, – написала на своїй Фейсбук сторінці Наталя Бабалик.

Навчіть мене, рослини, зросту, буяння, і кипіння, й хмелю. Прасловом, наче зерном простим, хай вцілю в суть, мов птаха трелем

 

Спитала дитина: “Що таке трава?” — і повні пригорщі мені простягла. Що відповісти дитині? Не більше за неї я знаю, що таке трава, Може, це вдачі моєї прапор, із зеленої — барви надії — тканини зітканий. © Волт Вітмен

“Приходьте і ви! Додавайте свою улюблену поезію, вслухайтеся, вдивляйтеся! Росте Антонич, і росте трава, росте наш парк!”, – додала вона.

Фото Natalia Babalyk

Усі роботи Палац Потоцьких виконувались власними силами за кошти, закладені у бюджет Львівської галереї мистецтв.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР