Понеділок, Грудень 9

Потяг Львів – Берлін: поїзд зі стиковкою в Польщі почне курсувати щодня (ціни та розклад)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Починаючи з 15 грудня, поїзд №89 Львів-Перемишль буде курсувати щодня, забезпечуючи тим самим щоденну зручну стиковку з нічним поїздом Перемишль-Вроцлав-Берлін. Це випливає з оприлюдненого зимового розкладу польського PKP Intercity.

Згідно з новим графіком, поїзд УЗ № 89 щоденно відправлятиметься зі Львова о 16:20 та прибуватиме до Перемишля у 18:19. Поїзд Перемишль-Вроцлав-Берлін буде відправлятися о 19:57, прибуваючи на центральний ж/д вокзал Берліна в 9:48. Таким чином, час на пересадку з українського поїзда в Перемишлі становитиме 1 годину 9 хвилин.

У зворотному напрямку поїзд з німецької столиці буде виїжджати в 18:43 і прибувати до Перемишля о 8:38, а поїзд до Львова відправлятиметься з польського міста в 10:18. Тобто час пересадки становитиме 1 годину 40 хвилин.

 

Зауважимо, що наразі квитки на сидячий потяг Укрзалізниці в один бік коштують від 234 гривень, а квитки найдешевші квитки на потяг PKP в трьохмісне купе, які нам вдалось знайти коштують від 169 zl (€39). Отож, зручна подорож зі Львова в Берлін потягами коштуватиме вам трохи менше €50. Зауважимо, що ціни можуть змінитися після введення нового розкладу 15 грудня.

Відзначимо, що зараз поїзд № 89 курсує тільки по неділях і в деякі додаткові дні.

Нагадаємо, що в 2020 році УЗ планує відновити ж/д сполучення Київ-Берлін.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР