П’ятниця, Грудень 6

Порошенко вшанував пам’ять Митрополита Андрія Шептицького у Львові

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

П’ятий президент України, лідер політичної партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки до Львова відвідав Архикатедральний Собор Св. Юра та вшанував пам’ять Митрополита Андрея Шептицького у крипті собору у зв’язку з 75-ми роковинами смерті Митрополита.

“Хочу наголосити, що це був не лише духовний лідер України, не лише церковний діяч греко-католицької церкви. Це був державний діяч і державний лідер”, – наголосив Петро Порошенко.

“Він насправді демонстрував, якою має бути відповідальна державна політика України”, – сказав п’ятий президент України.

Сьогодні у Львові разом із вірянами висловлюємо шану і повагу великому українцю — митрополиту Андрею Шептицькому. Андрей Щептицький відійшов у вічність у 1944 році, у часи, коли зі Львова вже були вибиті гітлерівці, і у місті було КДБ. Тоді воно не наважилося зупинити потік вірних, які прийшли віддати шану митрополиту Андрею. Раджу всім, хто вивчає історію України, всім державникам і можновладцям обов’язково перечитати труди митрополита Андрея Шептицького, щоб побачити наскільки відповідальним було його ставлення до української нації і дізнатися його бачення майбутнього української держави.

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 1. November 2019

Петро Порошенко нагадав, що коли в 1944 році зі Львова були вибиті фашисти, і в умовах, коли в місті було КДБ СРСР, навіть ця спецслужба не наважилася зупинити потік вірних, які прийшли віддати шану і повагу митрополиту Андрею.

Проникливо до мурашок: Петро Порошенко з родиною відвідав рок-мюзикл про Майдан
“Я би дуже радив всім, хто вивчає історію України, всім державникам, всій владі обов’язково перечитати труди Митрополита Андрея для того, щоб побачити наскільки відповідальним було його ставлення до української нації, до українського народу, до людей і до майбутнього, його бачення майбутнього української держави”, – зазначив Петро Порошенко.

 

П’ятий Президент України Петро Порошенко також прогулявся центральними вулицями міста Львова. Львів’яни та гості міста охоче фотографувались із Порошенком.

“Навіть кілька хвилин прогулянки Львовом між запланованими зустрічами гарантують заряд позитиву. Щасливий бачити посмішки львів’ян!”, – написав Порошенко.

Навіть кілька хвилин прогулянки Львовом між запланованими зустрічами гарантують заряд позитиву 😊Щасливий бачити посмішки львів‘ян!

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 1. November 2019

Також Порошенко у Львові відвідав захисників у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону, що проходять реабілітацію.

Петро Порошенко відвідав захисників, що проходять реабілітацію

Героїчна цілодобова праця колективу Військово-медичного клінічного центру Західного регіону відома всій Україні. Я не раз чув на фронті слова подяки лікарям. Не так давно до наших спеціалістів приєдналися канадські медики, щоб проводити операції найскладнішим пацієнтам з фронту. Щасливий сьогодні провідати наших захисників. Радий, що вони сповнені сил та оптимізму. Це, як кажуть лікарі, – запорука скорішого одужання. Говорили з хлопцями про розведення військ. Маємо зробити все, щоб не допустити здачі української землі, яку наші бійці захищають ціною життя та здоров'я. Низько вклоняюся воїнам, що зберегли Україну. Та щиро вдячний українським лікарям, які піклуються про наших Героїв.

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 1. November 2019

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР