Вівторок, Травень 21

Порошенко чекає Зеленського на дебати 14 квітня на “Олімпійському”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Президент України Петро Порошенко заявив, що чекає кандидата в президенти Володимира Зеленського на дебати 14 квітня на стадіоні НСК “Олімпійський”. Про це глава держави заявив в ефірі телеканалу «Україна», передає УП.

“Пан Зеленський пропонував стадіон. Переконаний, що стадіон – не найкраще місце для проведення такої дискусії. Але якщо він його вибрав і в будь-якому іншому місці відмовляється проводити дебати – 14 квітня, на республіканському (Олімпійському – ред.) стадіоні – де і запропонував пан Зеленський – чекаю на нього.

Думаю, 19 або 20 година буде оптимальним часом. Я запрошую і глядачів, і всі канали, для того, щоб дебати були проведені, як цього хотів Володимир Зеленський, щоб не дати йому зійти з цієї пропозиції”, – заявив Порошенко.

В ефірі телеканалу Петро Порошенко заявив про наміри суттєво змінити свою команду та здійснювати подальші реформи.

“Будуть змінені ключові речі. Буде змінено команду, буде велика кількість молодих людей. Зараз я маю велику кількість пропозицій, які ми аналізуємо і які будуть представлені”, – зазначив Порошенко.

 

“Буде суттєво укріплена обороноздатність держави. Будуть продовжені реформи, які забезпечать економічне зростання, подолання бідності і забезпечення добробуту”, – заявив кандидат.

Порошенко наголосив, що економічне зростання і рух до ЄС будуть “різко прискорені”, а вже у грудні 2019 року країнам-членам НАТО буде запропоновано підписати план дій щодо членства України в НАТО.

“Додому буде повернено наших пoлонених хлопців, які утримуються у в’язницяx Москви. Буде зроблено багато кроків, які значно зміцнять мир. Зараз це буде моїм першим пріоритетом”, – заявив Порошенко.

“Ми точно знаємо, куди і як рухатися”, – додав він і назвав результати екзит-полів та підсумки першого туру виборів виборів-2019 “одним з найважчих уроків у своєму житті”.

“Це дуже сильний стимул, щоб мною було проаналізовано усі 5 років з усіма помилками, які було зроблено. На наступні 5 років цей урок я дуже добре засвоїв”, – заявив президент.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР