Понеділок, Вересень 16

Польща ухвалила нові правила працевлаштування для українців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Сейм Польщі підтримав новий законопроект про популяризацію працевлаштування в країні.

Нововведення передбачають введення оплати за реєстрацію заяви працедавця про намір найняти на роботу іноземця. Запропоновані законом рішення стосуються іноземців, які виконують довгострокову роботу у Польщі, пише 24 Канал з посиланням на “Польське радіо”.

Йдеться про громадян Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, України та Росії, які зможуть користуватися спрощеною процедурою доступу до ринку праці.

 

Відтепер, крім права на роботу введено дозвіл на сезонну роботу, що видаватиме староста на період восьми місяців протягом року. Закон передбачає внесення платежу 30 злотих за реєстрацію заяви працедавця про намір працевлаштування іноземців.

Заяву можуть не зареєструвати, якщо управління визнає, що документ був складений з корисливою метою або буде використаний іноземцем для інших потреб, а не виконання праці.

Видання також зазначає, що у 2016 році співробітники Державної інспекції праці Польщі перевірили понад 30 тисяч іноземців на законність працевлаштування. Найбільшу групу нелегально працевлаштованих іноземців (понад 84%) становили громадяни України.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР