П’ятниця, Грудень 6

Польща передала Львову оцифровані архіви, вивезені з міста ще під час Другої світової війни

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Оригінали документів вивезено зі Львова під час Другої світової війни та після війни

Національний заклад імені Оссолінських у Вроцлаві передав Львівській національній науковій бібліотеці імені Василя Стефаника цифрові фотокопії архівних документів і рукописів НТШ. Про це повідомляє Польське радіо.

Це документи, які стосуються історії Українських січових стрільців, Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки та архіву Дмитра Донцова. Загалом це 4 терабайти інформації.
Копії документів виготовлено за кошти польських установ. Незабаром їх опублікують на веб-сторінці львівської бібліотеки.

 

У переданні документів 3 жовтня взяли участь директор польської Національної бібліотеки Томаш Маковський, директор Національного закладу імені Оссолінських у Вроцлаві Адольф Юзвенко та директор Львівської національної наукової бібліотеки України імені Василя Стефаника Василь Ферштей. Копії документів виготовлені за кошти польських установ.

Оригінали документів вивезено зі Львова під час та після Другої світової війни. Сьогодні вони зберігаються у Національній бібліотеці у Варшаві та в Національному Закладі імені Оссолінських у Вроцлаві.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР