“Піккардійська Терція” підготувала оригінальний сюрприз до Дня Львова

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Знамениті вокалісти із “Піккардійської Терції” вирішили зробити сюрприз для своїх прихильників та презентували нову пісню. Композицію вони присвятили рідному Львову, який готується відзначати 763-річчя, інформує 24tv.ua.

Трек із назвою “Львів” уже з’явився на YouTube-каналі “Піккардійської Терції”. У lyric-відео артисти показали так звані “візитки” міста: знамениті леви, скульптуру Слави на Оперному театрі, продавців ласощів у пишних сукнях, шоу “живих” скульптур, заїзд батяр на велосипедах та дощову погоду, якою славиться Львів.

“До Дня Львова! Настроєвий музичний подарунок рідному місту від вокальної формації “Піккардійська Терція” – атмосферне відео на пісню “Львів”, – анонсували музиканти.

 

Відомо, що автором пісні виступив Мар’ян Хемар, а україномовний переклад створили Андрій Кирчів і Влодко Лучишин. Ритмічна композиція “Львів” увійшла до студійного альбому “Етюди”. Її та інші знамениті пісні “Піккардійська Терція” виконає у День Львова, відзначення якого заплановане на п’ятницю, 3 травня.

Довідка:

Це формація, яка утворилась у 1992 році у Львівському музичному училищі. Наразі у складі гурту є 6 талановитих вокалістів: Богач Богдан, Капраль Андрій, Нудик Ярослав, Турянин Роман, Шавала Андрій та Якимець Володимир. За роки своєї успішної кар’єри “Піккардійська Терція” випустила 13 студійних альбомів, які отримали чималу популярність в Україні.

Та, мабуть, кожен українець знає вокалістів завдяки їхньому чуттєвому переспіву “Гей, пливе кача…”.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР