П’ятниця, Квітень 20

Під час «облави» у Кривій Липі у Львові вручили 12 повісток, – Тіщенко

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час інциденту, що стався днями у Львові, у провулку Крива Липа, вручили 12 повісток особам, які зареєстровані у базі військкомісаріату та ухилялися від призову на строкову службу.

Про це під час брифінгу у понеділок, 6 листопада, розповів львівський обласний військовий комісар Олександр Тіщенко, передає кореспондент «Вголосу».

«Ніякої облави у провулку Крива Липа не було. Такі заходи проводяться у нас щоденно. Це були заходи розшуку громадян, зокрема вручення повісток, у межах призову на строкову службу. Нікого не затримували», – зазначив він.
За його словами, цей випадок стався упродовж 10-11 год вечора у п’ятницю. Громадянам виписали повістки, відпустили, проте сказали з’явитися зранку у понеділок у комісаріат. У масках нікого не було, ніхто нікого не затримував. Криву Липу перекрито також не було.

 

За його словами, ухильників від служби виявили представники поліції та повідомили про них у військовий комісаріат.
«Патрульна поліція має наші списки. Вони затримують всіх порушників, як водіїв машин, так і порушників громадського порядку, – додав він. – Вони проводять операцію «емігрант» на території Львівської області. Під час проведення таких заходів поліція виявила громадян, яких «кинули» по базі наших ухильників. Виявилося, що ці люди є ухильниками від військової строкової служби».

Також, як зазначив обласний військовий комісар, у приватний нічний клуб представники військового комісаріату не заходили. Додав він і те, що загалом такі заходи проводили і на «Шуварі», і по громадських закладах мережі Lokal.
Нагадаємо, у ніч проти 4 листопада близько опівночі проїзд Крива липа, що у Галицькому районі Львова, перекрили військові. Перевіряли документи у хлопців призовного віку.


Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР