Петро Порошенко відкрив Бескидський тунель і проїхався у кабіні машиніста

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

На Закарпатті на перегоні Бескид – Скотарське відкрили новий Бескидський залізничний тунель, будівництво якого розпочалось ще у 2013 році, пише Українська правда.

Президент Петро Порошенко, який був присутній на церемонії відкриття, написав у Facebook, що завдяки цьому проекту Україна стане ближчою до Європейського Союзу, а ЄС – до України.

“Адже він – частина міжнародного транспортного коридору, який прямує територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України та далі на схід. Тут проходить до 40% наших транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи”, – написав голова держави.

Бескидський тунель

До відкриття Бескидського двоколійного залізничного тунелю залишаються лічені години. Це – не лише найбільший інфраструктурний проект, реалізований у нас в країні протягом останніх десятиліть. Це – проект, завдяки якому Україна стає ще ближчою до Європейського Союзу, а Євросоюз – до України. Адже він – частина міжнародного транспортного коридору, який прямує територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини, України та далі на схід. Тут проходить до 40% наших транзитних вантажів у напрямку Західної і Центральної Європи. Бескидський тунель – символ масштабного оновлення країни, переходу до сталого розвитку.Чекаємо на старт!

 

Gepostet von Петро Порошенко am Mittwoch, 23. Mai 2018

Під час відкриття тунелю Порошенко проїхався у кабіні машиніста після чого виступив з промовою.

За його словами, плани на його будівництво були ще у 1998 році, але його вдалося збудувати тільки за останні 4 роки.

“І ми зробили це на 7 місяців раніше від запланованого, вклавшись у кошторисну документацію” – сказав президент.

Він додав, що будівництво тунелю було витрачено майже три мільярди гривень.

Як повідомлялося, будівництва нового Бескидського тунелю розпочали 29 жовтня 2013 року.

Перший етап будівництва тунелю – проходку верхнього уступу було завершено в січні 2016 року.

Наприкінці грудня 2013 року Кабінет міністрів схвалив залучення позики від Європейського інвестиційного банку у розмірі 55 мільйонів євро на будівництво Бескидського тунелю.

Для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни, а також понад 60 % транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи.

Він також є другим за довжиною після Лутугинського залізничним тунелем в Україні.

Його довжина становить 1764,5 м, з порталами 1822 м.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР