Неділя, Вересень 15

Перший український ІТ-парк у Львові отримав дозвіл на початок будівництва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Сьогодні, 5 вересня, відбувся завершальний етап підготовки до будівництва Innovation District IT Park. Організатори найбільшого інфраструктурного проекту ІТ індустрії нарешті отримали дозвіл на початок будівельних робіт. Це означає, що підготовка території та зведення фундаментів майбутніх інноваційних офісів розпочнеться вже цієї осені.

Innovation District IT Park – це проект, який має на меті створити комфортний технологічний район для роботи, навчання та відпочинку та стати унікальним для Львова та цілого регіону центром розвитку технологічної індустрії. Це 10 га, які включатимуть 100 000 м.кв офісів та зможуть помістити 10 000 працівників. Крім того IT Park включатиме комплекс інноваційних лабораторій, мультифункціональний центр та відпочинкові зони.

Серед інвесторів Innovation District IT Park – Galereja Centre, Brookfield & Partners та Horizon Capital. На розвиток проекту було залучено 180 млн доларів міжнародних інвестицій.

“Отримання дозволу на будівництво проекту Innovation District IT Park означає для нас дуже багато. Це – підтримка з боку державної та міської влади, це розуміння ними важливості та масштабності проекту, це дозвіл на розвиток міста та цілого регіону і ми в свою чергу, пишаємось тим, що саме ми будемо його реалізовувати,” – розповідає Володимир Женчак, інвестор, Galereja Centre.

“Ми врешті наблизились до реалізації проекту, який визрівав у нас давно. Від створення ідеї і до моменту отримання дозволу пройшло 2 роки. Ми пройшли крізь чималу кількість перешкод, і вже скоро розпочинаємо будівництво. Це надзвичайно хвилююче – усвідомлювати, що ми за крок до вражаючих позитивних змін для всієї Львівської ІТ індустрії,” – коментує Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ Кластеру.

 

Нагадаємо, що наразі залишилось 9,000 м. кв. вільних до бронювання для ІТ компаній. Ще є шанс приєднатись та стати частиною провідної технологічної спільноти Львова.

Першими резидентами IT Park стануть SoftServe, Global Logic, N-iX, Intellias та Perfectial.

Перша черга будівель IT Park буде збудована до 2021 року. IT Park стане найбільшим комфортним та інноваційним технологічним центром Львова: навколо офісів розміститься величезна зелена зона для відпочинку, офіси будуть обладнані енергоефективною системою, що заощаджуватиме 30% усієї енергії, яку споживатимуть офіси. Нарешті буде вирішено проблему, де залишити авто: на території парку буде обладнано близько 3200 паркомісць.

ІТ-компанії зможуть розміститися в офісних будівлях трьох типів: A, B, C. В цих 8-поверхових будівлях, компанії матимуть змогу забронювати офісні площі від 1200 м2 до 12 000 м2 в залежності від своїх потреб. Четвертий тип будівлі D – 18-поверхова офісна вежа. Компанії, що розмістять свої офіси тут будуть насолоджуватись чудовим видом на Стрийський парк. Ті, хто обирає будівлю D, зможуть забронювати від 350 м2 до 13 000 м2 офісної площі.

Пріоритетом для розвитку ІТ-індустрії є якісна технологічна освіта, а місту потрібен науковий центр, де студенти місцевих університетів матимуть змогу реалізовувати свій науковий та інноваційний потенціал.

Саме тому в ІТ Park спроектовано 10+ навчальних лабораторій з найновішим обладнанням. Крім того ІТ Park включатиме конференц-зали, та мультифункціональний центр з ресторанами та кафе, фітнес-залом, супермаркетом та шопінг-зоною для всіх резидентів парку.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР