Вівторок, Листопад 19

Перше засідання нової Ради відбудеться 29 серпня

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Перше урочисте засідання Верховної Ради 9 скликання відбудеться 29 серпня.

Таке рішення було прийняте на засіданні підготовчої групи з числа новообраних депутатів 9 серпня.

“Рішення прийняте. Урочисте засідання відбудеться 29 серпня”, – сказав головуючий на засіданні, голова партії “Слуга народу” Дмитро Разумков.

Пропозицію про 29 серпня вніс Разумков.

Представник “Європейської солідарності” Артур Герасимов пропонував провести перше засідання 3 вересня, а Сергій Льовочкін від “Опозиційної платформи – За життя” виступав за 20 серпня.

Також озвучувалася пропозиція про 27 серпня, однак Разумков пояснив, що за законом, депутати мають не менше 20 днів після опублікування результатів виборів на узгодження всіх позицій. Оскільки прізвища новообраних нардепів були опубліковані 7 серпня, то “до дати 27 серпня можуть бути питання, бо це рівно плюс 20 днів”. Щоб не виникло жодних колізій, “Слуга народу” пропонувала 29 серпня.

 

Разумков ставив на голосування усі пропозиції у порядку їх надходження.
Дату 29 серпня підтримали більшість присутніх.

Організаційними питаннями підготовки урочистого засідання будуть займатися дві підгрупи (11 осіб і 6 осіб). Рішення ж будуть приймати на загальних зборах підготовчої групи.

Щодо нововведень, то в “Слузі народу” мають намір скоротити кількість профільних комітетів із 27 до 22. При цьому, заявляють у партії, поступатись керівництвом комітетами ВР представникам інших парламентських партій наміру не мають.

Перелік законопроектів, які Верховна рада розглядатиме вже відразу після початку своєї роботи, у “Слузі народу” також уже мають.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР