Патрульні записали повчальне відео, на якому гуси Львівщини дотримуються ПДР

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У селі Волиця (автодорога Львів-Шегині) патрульні стали свідками повчального випадку, як зграйка гусок переходить через дорогу на пішохідному переході. Відео з слухняними птахами поширила прес-служба Патрульної поліції Львівської області, передає Львівський портал.

«Навіть птахи дотримуються ПДР! Є над чим задуматися! Пішоходи, беріть приклад і переходьте дорогу лише у встановлених місцях, а на регулюваних переходах, лише на зелене світло», – йдеться у дописі до відео.

 

Навіть птахи дотримуються ПДР! Патрульні стали свідками ось такого повчального випадку і не могли не поділитися з Вами! с.Волиця, автодорога Львів-Шегині.Є над чим задуматися! Пішоходи, беріть приклад і переходьте дорогу лише у встановлених місцях, а на регулюваних переходах, лише на зелене світло! Переконайтеся у безпечності! За 4 місяці на території обслуговування патрульної поліції Львівської області сталося 150 ДТП за участю пішоходів, з них 138 із потерпілими. Травмовано 132 особи, загинуло – 14 людей.Покажіть це відео своїх друзям, родичам та близьким, які ігнорують правила!#Lvivpolice #патрульнаполіція #безпекапонадусе

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Mittwoch, 16. Mai 2018

Є над чим задуматися! Пішоходи, беріть приклад і переходьте дорогу лише у встановлених місцях, а на регулюваних переходах, лише на зелене світло! Переконайтеся у безпечності! За 4 місяці на території обслуговування патрульної поліції Львівської області сталося 150 ДТП за участю пішоходів, з них 138 із потерпілими. Травмовано 132 особи, загинуло – 14 людей.

Окрім того, копи нагадали, що за 4 місяці на території обслуговування патрульної поліції Львівської області сталося 150 ДТП за участю пішоходів, з них 138 із потерпілими. Травмовано 132 особи, загинуло – 14 людей.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР