Вівторок, Березень 26

Патрульні провели експеримент, щоб показати несправедливість львівської Феміди

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Патрульні, провівши експеримент, спростували причину, на основі якої суддя не притягнув до відповідальності нетверезого кермувальника, якого затримали під час порушення ПДР 9 вересня цього року. Про це повідомили у прес-службі Патрульної поліції Львівської області.

9 вересня інспектори управління патрульної поліції Львівської області під час патрулювання на вулиці Пасічній виявили транспортний засіб Nissan, водій якого порушив правила дорожнього руху. Згодом, під час спілкування, у нього виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти перевірку. Чоловік погодився. Результат – 1.6 проміле, що у 8 разів більше за допустиму норму. Патрульні склали всі необхідні адміністративні матеріали та направили їх до суду.

2 жовтня дану справу розглянув районний суд міста Львова та постановив: звільнити від адміністративної відповідальності водія, у зв’язку з відсутністю події адміністративного правопорушення та складу адміністративного правопорушення. Суд посилається на те, що водій лікував захворювання горла та вживав лікарський засіб «Хлорофіліпт», який містить в складі етанол. А тому під час перевірки, прилад зафіксував у видихуваному повітрі випари препарату.

Патрульні з таким твердженням не погодилися та вирішили провести експеримент. Офіцери купили в аптеці препарат «Хлорофіліпт» та перевірили, чи дійсно він впливає на покази приладу Drager. Одразу же після прийому препарату перевірка на стан сп’яніння показала результат – 0.24 проміле. А вже через одну хвилину результат був – 0 проміле.

Патрульні вирішили спростувати причину, на основі якої суддя не притягнув до відповідальності нетверезого кермувальника

 

Патрульні вирішили спростувати причину, на основі якої суддя не притягнув до відповідальності нетверезого кермувальника9 вересня, цього року, інспектори управління патрульної поліції Львівської області, під час патрулювання на вулиці Пасічній виявили транспортний засіб Nissan, водій якого порушив правила дорожнього руху. Згодом, під час спілкування, у нього виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти перевірку. Чоловік погодився. Результат – 1.6 проміле, що у 8 разів більше за допустиму норму. Патрульні склали всі необхідні адміністративні матеріали та направили їх до суду.2 жовтня, дану справу розглянув районний суд міста Львова та постановив: звільнити від адміністративної відповідальності водія, у зв’язку з відсутністю події адміністративного правопорушення та складу адміністративного правопорушення. Суд посилається на те, що водій лікував захворювання горла та вживав лікарський засіб «Хлорофіліпт», який містить в складі етанол. А тому під час перевірки, прилад зафіксував у видихуваному повітрі випари препарату. Патрульні з таким твердженням не погодилися та вирішили провести експеримент. Офіцери купили в аптеці препарат «Хлорофіліпт» та перевірили, чи дійсно він впливає на покази приладу Drager. Так, як видно з відео експеримента, тут же після прийому препарата, перевірка на стан сп’яніння показала результат – 0.24 проміле. А вже через одну хвилину результат був – 0 проміле. У згаданому раніше випадку, під час спілкування з інспекторами, водій автомобіля Nissan не вживав жодних препаратів, а навіть якщо вживав, то вони не могли показати результат 1.6 проміле. Тому в патрульних виникають питання, чи дійсно міф повинен впливати на рішення судів про притягнення водіїв до відповідальності за нетверезе керування?#lvivpolice #патрульнаполіція

Gepostet von Патрульна поліція Львівської області am Freitag, 19. Oktober 2018

У згаданому раніше випадку, під час спілкування з інспекторами, водій автомобіля Nissan не вживав жодних препаратів, а навіть якщо вживав, то вони, запевняють копи, не могли показати результат 1.6 проміле.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР