Отці салезіяни відкрили у Львові центр, де навчатимуть на автомеханіків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

На базі молодіжного навчального центру імені святого Івана Боско (вул. Дорога Кривчицька, 17а), яким опікується Згромадження отців Салезіян УГКЦ, відкрили автомобільний сервісний центр «AUTOBOSKO Lviv», пише пресслужба ЛМР.

Тут безкоштовно без складання ЗНО, а лише на основі співбесід зможуть навчатися діти після 9 та 11 класів.

26 вересня тут посвятили приміщення та спільно помолились за щасливе навчання студентів. Як зауважив директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко, цей центр послужить не лише для юнаків та їхнього розвитку, а й для всієї громади міста. Відтак, подякував отцям Салезіянам за працю й побажав подальших успіхів, а також запевнив у підтримці з боку міста.

© city-adm.lviv.ua

Через пів року очікують реалізацію наступної частини проєкту – відкриття спортзалу, передає Твоє Місто.

Також в рамках відкриття сервісного центру відбувся круглий стіл за участю представників автомобільного ринку праці Львівщини та дирекції навчального сервісного центру. Під час проведення цієї зустрічі обговорили сучасні підходи до організації виховання та професійного розвитку майбутніх фахівців автотранспортного профілю, формулювання рекомендацій для подальших кроків діяльності сервісного центру в умовах навчального закладу, а також — співпрацю з роботодавцями цієї сфери.

 

Відкрити нову спеціальність тут допомогли меценати з України та закордонні партнери з Німеччини, які разом із Міністерством розвитку німецького уряду співфінансують проєкт.

Окрім цього, у центрі шукають автомобільних дилерів, працедавців, підприємців, власників автосервісів, які б долучилися до розвитку закладу, а учням дали практичні навички.

© city-adm.lviv.ua

Зазначимо, що Львівська міська рада фінансово допомагає Родинному дому «Покрова», що діє при монастирському храмі Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ. Зокрема, в рамках рішення виконкому ЛМР від 01.08.2016 № 611 (підтримка приватних сиротинців), із серпня 2016 року місто надало фінансову на загальну суму 218,9 тис. грн. Розмір щорічної допомоги вираховується за визначеною у рішенні формулою, виходячи з основних вихідних даних.

Зазначимо, що приватний заклад «Молодіжний навчальний центр імені святого Івана Боско» є приватним професійно-технічним навчальним закладом II рівня атестації, який розпочав свою діяльність 15.05.2003 року ухвалою № 424 6-ї сесії 4-го скликання Львівської міської ради «Про надання дозволу на створення приватного професійно-технічного навчального закладу».

Засновником Центру є Салезіянське Згромадження (УГКЦ), засноване святим отцем Іваном Боско, ім’я якого носить і Центр. Згромадження є у 130 країнах світу і відоме своєю місією серед дітей та молоді, особливо тих, які належать до соціально вразливих верств населення.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР