Середа, Березень 20

Органний зал має стати одним із брендів Львова, – Остапович

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Новообраний директор Львівського будинку органної та камерної музики Іван Остапович має намір перетворити зал на один із брендів Львова. Зокрема, реорганізувати та рекламувати його діяльність, наповнити новими концертними програмами, аби у майбутньому органний зал зміг конкурувати з іншими культурними закладами.

Про це він розповів у коментарі кореспонденту «Вголосу».

«Будинок органної та камерної музики має великий потенціал, який до кінця не розкритий. Перш за все, він потребує змін в організаційно-господарській діяльності, – зазначив Іван Остапович. – Відтак протягом першого року плануємо здійснити реорганізацію посад, зокрема створити відділ реклами та промоції, а також новий бренд органного залу, – зазначив Іван Остапович. – Також плануємо наповнити зал новими концертними програмами. Ширше та різноманітніше залучати сам орган під час концертів, запрошувати інструментальні ансамблі, музикантів з інших міст України, а також західних країн».

За його словами, цей заклад має стати одним із брендів м. Львова. «Я і моя команда хочемо зробити органний зал місцем, яке львів’янам захочеться відвідати разом із друзями. Адже органний зал – це суспільне надбання, він має слугувати громаді. Цю складову треба реалізувати на повну», – додав новопризначений директор.

 

Також Іван Остапович вважає, що заклад сміливо може конкурувати з іншими культурними установами. «Хочемо, аби про львівський органний зал дізналися більше в Україні та інших країнах. Аби він став конкурентним на рівні із західними установами», – резюмував він.

Фото Ivan Borys

Нагадаємо, 8 листопада за результатами засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Львівського Будинку органної та камерної музики переможцем конкурсу обрали Івана Остаповича.

Довідка:

29-річний Іван Остапович закінчив Львівську музичну академію ім. Микола Лисенка та Національну музичну академію ім. Петра Чайковського. Був диригентом симфонічного оркестру Івано-франківської філармонії (2013-2015). Є керівником проекту «Мультимедійна база Львівської філармонії», одним із засновників та диригентом засновником камерного оркестру Collegium Musicum, арт-директором «Бах Маратону 2015» та Lviv Hindemith Fest 2015. Співзасновник Міжнародного конкурсу композиторів у Львові. Співавтор програми про класичну музику на радіо Skovoroda. Арт-директор фестивалю «Людкевич фест».

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР