Вівторок, Березень 26

Оперний театр та ЛОДА підсвітили помаранчевим кольором у межах акції проти насильства

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

З 25 листопада до 10 грудня міжнародна спільнота проводить кампанію «16 днів протидії ґендерному насильству». У 2017 році міжнародна акція проводиться під гаслом «Разом ми можемо подолати гендерно-зумовлене насильство в освіті!», однак у різних країнах також привертається увага до інших видів насильства та пов’язаних з ним проблем із захистом жінок. У межах проведення кампанії о 17.00 будівлю Оперного театру та Львівську обласну державну адміністрацію підсвітили помаранчевим кольором.

«Львів відкритий до світу і Львів виступає за дотримання закону, прав і свобод кожної людини. Ми долучаємося до цієї міжнародної акції «16 днів протидії гендерному насильству». Кожна людина на Землі, де б вона не жила і якої б статі чи релігії не була, має рівні права і можливості. Але ця 16-денна акція приверне увагу людей не лише до дотримання прав і свобод, а до їх вивчення, тому що наше суспільство має ще вчити свої права і свободи, бо власне відповідальність лежить на кожній людині.

ЛОДА

Ми за те, щоб планувала гендерна рівність і кожна людина мала свободи, права, можливості, могла вільно розвиватися, навчатися, працювати і зазнавати будь-яких обмежень», – зазначила директор департаменту розвитку Наталя Бунда.

«Цьогорічна акція має помаранчевий колір, яким у Львові підсвічується Оперний театр і будівля ЛОДА. Наша акція стартувала о 17.00 і в інших містах України підсвіченням основних будівель в місті, щоб привернути увагу мешканців до проблем насильства щодо жінок», – зазначили організатори акції.

Щорічну акцію “16 днів проти насильства”, яка відбувається упродовж 25 листопада – 10 грудня  ініціював Перший всесвітній інститут жіночого лідерства 1991 року.

 

В сквері біля ЛОДА вивісили помаранчеві парасольки

“Ця Всеукраїнська акція триває упродовж 16-ти днів. Кольором акції є символічний помаранчевий – колір світлого майбутнього. Наше завдання привернути до цього увагу кожного з нас, безпосереднього пересічного мешканця, тому що ми розуміємо, що насильство – може бути поряд з нами. За 9 місяців 2017 року зареєстрували більш як 2400 звернень щодо насильства і , на жаль, 90% з них – це насильство проти жінок, тому ми можемо говорити про те, що це є гендерно зумовлене насильство”, – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

Окрім того вона додала, що у  Львівській області створений Центр соціально-психологічної допомоги, який розрахований на тимчасове перебування сімей або осіб, які постраждали від домашнього насильства і які можуть знайти там тимчасовий прихисток і отримати соціальну і психологічну допомогу.

Додамо, що дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок:  25 листопада  – Міжнародний день боротьби з насильством проти жінок, 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день осіб з інвалідністю, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі,  10 грудня – Міжнародний день прав людини.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР