П’ятниця, Грудень 6

«Онур» анонсував фінал ремонту на Замарстинівській

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Станом на зараз тривають ремонті роботи на четвертій ділянці дороги – відрізок від вул. Хімічна до вул. Гайдамацька. Підрядник називає її найважчою. Про це повідомляє відділ комунікації Львівської міської ради.

«Ремонтні роботи на вул. Замарстинівська умовно можна поділити на чотири частини, – йдеться у повідомленні.

  • Перша частина — ділянка від вул. Липинського до вул. Торфяна. Тут роботи тривають, зараз на завершальному етапі.
  • Друга частина — відрізок від вул. Липинського до вул. Східна — вже зроблений, залишається лише висадити дерева.
  • Третя частина — відрізок від вул. Східна до вул. Хімічна — колектор замінено, тривають роботи з мощення бруківки і прокладання трамвайної колії.
  • Четверта, найскладніша ділянка — відрізок від вул. Хімічна до вул. Гайдамацька. Тут залишилося замінити 32 м колектора на перехресті вул. Замарстинівстка — вул. Хімічна.

За інформацією підрядника, відрізок від вул. Хімічна до вул. Гайдамацька – це єдине місце, яке затримувало виконання робіт — там були зволожені ґрунти, через що пошкодився фундамент будинку на вул. Хімічна, 2. На сьогодні мешканців будинку відселили і вже на 70% укріпили фундамент будівлі. Тому зараз підрядник ТзОВ «Онур» активізував роботи на цьому відрізку.

 

«За сприятливих погодних умов та відсутності жодних непередбачуваних ситуацій, сподіваємося, що до кінця 2019 року роботи з ремонту вул. Замарстинівської будуть завершені», — розповів Олексій Хміль, прес-секретар ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, 16 лютого 2018 р, ЛКП «Львівавтодор» отримало дозвіл від Державної архітектурно-будівельної інспекції на проведення будівельних робіт на об’єкті «Реконструкція вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)». Виконує роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Ціна договору реконструкції вул. Замарстинівської (від вул. Гайдамацької до вул. Торф’яної)”, який ЛКП «Львівавтодор» уклав з переможцем тендеру ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», — 84 476 020,00 грн. Ремонтні роботи розпочалися з 5 березня 2018 р. Саме тоді було зроблено підготовчі і демонтажні роботи. Проведено демонтаж трамвайних рейок, роботи по зняттю верхньої частини дороги — асфальту і бруківки. Демонтовано контактну мережу і зовнішнє освітлення.

Однак роботи були призупиненні через виявлення нестійких ґрунтів — плавунів. Після проведення додаткових геологічних досліджень і внесення змін до проекту реконструкції вул. Замарстинівська, 8 червня 2018 р. ремонтні роботи відновлено.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР