Вівторок, Березень 26

Омелян анонсував завершення ремонту трас Київ-Одеса і Київ-Чоп

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ремонт на автомагістралях Київ-Одеса і Київ-Чоп мають завершити на початку травня. Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі “Радіо Свобода”.

«Якщо мається на увазі ремонт, то ми повинні завершити Київ-Одеса і Київ-Чоп (в найбільш проблемній ділянці через Карпати) на початку травня. Тобто повністю буде відновлена проїздність», – зазначив міністр.

Він уточнив, що йдеться не про капітальний ремонт.

«Коли ми кажемо про якісний капітальний ремонт, щоб це було на роки, а не на рік, ми розпочнемо роботи в цьому році і вони будуть тривати ще 2-3 роки», – пояснив Омелян.

За словами міністра, за 5 років стабільного фінансування Україна матиме дороги кращі, ніж у Польщі до її вступу до ЄС. Після цього треба шукати «інструментарій фінансування» для будівництва автобанів, однак це дороге задоволення і для держави, і для інвесторів, вважає Омелян. Зокрема, він назвав цифру у 10 мільйонів євро за один кілометр автобану.

У поточному році на ремонтні роботи на автодорозі Київ-Чоп буде спрямовано 430 млн грн.

«Зараз ремонт дороги Київ-Чоп є пріоритетним для Закарпатської області. Цього року буде спрямовано понад 430 млн гривень на її відновлення. Також на виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах місцевого значення та комунальної власності буде спрямовано фінансування в обсязі 218,7 млн грн», – сказав міністр.

Також він поінформував про майбутнє будівництво об’їзної дороги навколо Берегового: «Цього року ми почнемо ремонтні роботи за угорські кредитні кошти, в квітні буде оголошено відповідний тендер. У рамках кредиту планується побудувати об’їзну навколо міста Берегово, відремонтувати автодорогу Дякове-Берегово-Мукачево».

 

На Львівщині недавно розпочали ремонт траси державного значення М-06 Київ — Чоп на відрізку Сколе — Коростів.

За словами в. о. керівника департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Романа Кокотайла, у межах проведення ремонтних робіт, запланували регенерацію та укладання конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг», товщиною 16 см із застосування емульсії та цементу. Крім цього, на трасі влаштують вирівнюючий шар асфальтобетонної суміші, товщиною 10 см і верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону, товщиною 5 см.

Підрядником виконання робіт є організація «Автомагістраль-Південь», кошти на ремонт передбачені у державному бюджеті на розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у сумі 100 мільйонів гривень.

Міністр також нагадав, що за останні два роки в Україні вдалося відремонтувати три тисячі кілометрів доріг, а в цьому році планується відремонтувати більше 4 тисяч кілометрів автошляхів.

Як відомо, у березні керівник «Укравтодору» Славомир Новак повідомив, що на дороги державного значення протягом п’яти років з усіх джерел планують спрямувати близько 300 мільярдів гривень.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР