Понеділок, Березень 25

Обери собі друга: 9 чудових собак, які цього тижня шукають родину (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

В рамках проекту «Вони чекають на тебе» сайт 032 підготував інформацію про безпритульних чотирилапих, які зараз перебувають в ЛКП “Лев” і дуже хочуть знайти нову домівку.

Цього разу у добірку потрапили дев’ять чудових собак, з якими однозначно захочеться вийти вранці на прогулянку, і навіть взимку. Знайомтеся:

Ася

Ася молоденька собака, яка дуже любить бавитись. Вона чудово підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин.

Алонсо

Алонсо – молодий та енергійний метис лабрадора, який стане кожному вірним другом.

Юся

Юся зворушлива чорнява красуня. Її приблизно один рік. В ЛКП “Лев” кажуть, що зараз вона трішки ляклива, але дуже слухняна.

Нік

Нік молодий собака, але він уже знає деякі команди та піддається навчанню. В ЛКП “Лев” кажуть він дуже розумний та вірний.

Найда

 

Найда -метис німецької вівчарки. Вона дружня до дітей і стане кожному чудовим другом та охоронцем.

Ада

Ада – молода, чорнява красуня. Вона стане кожному найвідданішим другом і чудовим охоронцем.

Марфа

Марфа молоденька собачка віком до одного року, слухняна і дуже мила.

Саллі

Саллі дуже гарна собака. Зараз вона трішки ляклива, але при контакті зі своїми новими господарями стане чудовим другом та охоронцем.

Лиска (Жужа)

Лиска дуже енергійна та грайлива руда лисичка-красуня. Чудово піддається навчанню та любить лащитись, дуже орієнтована на людину. Підійде на прилаштування у квартиру.

Нагадаємо, що із собаками, які Вам сподобалась Ви можете познайомитися в ЛКП “Лев”, яке розташоване у Львові на вулиці Промисловій, 56. Працює підприємство з 8:00 до 20:00 щодня, без вихідних.

Дізнатись більше про собак , які зараз є в ЛКП і шукають нових господарів можна за телефоном: (032) 252-30-41 , (068) 535-45-45 або на сайті ЛКП “Лев”.

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР