Неділя, Вересень 22

Nike, iPhone і ще 1 146 торгових марок більше не пропустить українська митниця (спростовано)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Українська митниця перестала пропускати посилки з товарами, купленими в зарубіжних інтернет-магазинах.

Про це повідомляє OpenDataBot, пише Економічна правда.

Як зазначається, це відбувається на підставі переліку об’єктів інтелектуального права, включеного до митного реєстру.

Якщо нічого не зміниться, в українських магазинах піднімуться ціни, а покупки за кордоном стануть ризикованими. Бізнесу доведеться або йти “в підпілля”, або скорочувати асортимент і зазнавати збитків. Буде рости чорний ринок, і, відповідно, корупція.

До списку торгових марок, які перестане пропускати митниця увійшли: Adidas, Amway, Apple, Canon, Chanel, Chesterfield, Chevrolet, Chivas, Christian Dior, Coca-Cola, Contex, Dormeo, Electrolux, Lego, Levi’s, LG, Lipton, Honda, HP, Meizu, Mercedes Benz, New Balance, Nivea, Nokia, Opel, PlayStation, Redmond, Samsung, Sandora, Shell, Subaru, Xerox, Xiaomi та інші. В список заборонених увійшли навіть дочірні підприємcтва Roshen.

Повний список можна подивитись тут.

Нагадаємо, що митниця вже почала затримувати посилки з Meizu і Xiaomi.

УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ СПРОСТОВАНА

 

 

Державна фіскальна служба відреагувала на поширення низкою українських ЗМІ інформації про заборону на ввезення в країну товарів відомих брендів, які були придбані у зарубіжних інтернет-магазинах. У ДФС запевнили, що обмеження на ввезення застосовуються виключно на вимогу правовласників або їх представників і поширюються тільки на контрафактні вироби і на продукції, походження якої не вдалося встановити.

Директор Департаменту організації митного контролю ГФС Олексій Василенко пояснив, що згідно з Митним кодексом, всі надходження проходять обов’язкову перевірку, а правовласнику надається можливість визначити справжність товару.

“У разі встановлення контрафактності товар не потрапляє на митну територію України. За відсутності порушень прав інтелектуальної власності правовласник повідомляє митницю про можливісь відновлення митного оформлення такого товару”, – уточнив Василенко.

Голова митного департаменту ДФС запевнив, що його підлеглі не отримували ні усних, ні письмових вказівок про блокування ввезення в Україну посилок з товарами, торгові марки яких внесені до митного реєстру.

Нагадаємо, у вівторок, 30 травня, сайт OpenDataBot із посиланням на itc.ua розповсюдив інформацію про блокування українськими митними органами ввезення до країну товарів більш ніж 1000 торгових марок, включених до митного реєстру. Серед них Adidas, Amway, Apple, Canon, Chanel, Chesterfield, Chevrolet, Chivas, Christian Dior, Coca-Cola, Contex, Dormeo, Electrolux, Lego, levi’s, LG, Lipton, Honda, HP, Meizu, Mercedes Benz, New Balance, Nivea, Nokia, Opel, PlayStation, Redmond, Samsung, Sandora, Shell, Subaru, Xerox, Xiaomi та інші відомі бренди.

У повідомленні говорилося, що “якщо нічого не зміниться, покупки за кордоном стануть ризикованими”.

На підставі цієї інформації низка ЗМІ повідомили, що митниця вже перестала пропускати відправлення з даною продукцією і заблокувала їх доставку одержувачам.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР