Невикористану частину субсидії на Львівщині виплатять упродовж листопада

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Станом на 3 листопада на Львівщині отримують житлову субсидію 432 976 сімей (домогосподарство), що становить 54,1% населення області.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Загалом підтримкою житлової субсидії охоплено більше ніж мільйон жителів області (середня кількість членів домогосподарства, яким призначено субсидію, – 3 особи).

Окрім того, до органів соціального захисту населення звернулося 130 888 одержувачів житлової субсидії з 139 848 (93,6%) по компенсацію частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму 83,3 млн грн. Термін подання заяви на компенсацію частини невикористаної субсидії завершився 1 листопада. Виплату компенсації проведуть одержувачам протягом листопада на банківські рахунки та поштові відділення, зазначені в заявах одержувачів.

 

«Водночас слід зазначити, що для одержувачів субсидій, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, субсидія перераховується на опалювальний період з 16 жовтня по 15 квітня включно. Для одержувачів, які використовують центральне опалення, – з дня ухвалення рішення органу місцевого самоврядування дати початку (закінчення) опалювального періоду», – йдеться в повідомленні.

На сьогодні органи соціального захисту населення перерахували субсидії на опалювальний період 421 194 одержувачам, що становить 99,3% загальної кількості домогосподарств, яким здійснюється перерахунок (425 878 домогосподарств).

Новини партнерів:

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та спільноту в Facebook
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР