Четвер, Листопад 21

Нетаньягу пояснив інцидент із хлібом, який дружина викинула під час зустрічі в Україні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу в історії з “хлібом-сіллю” в аеропорту за участю його дружини Сари побачив засіб привернути увагу до його візиту в Україну.

“Я роблю історичний візит в Україну, але сумніваюся, що він отримав би висвітлення в ЗМІ, якби не сталося “історії з хлібом”.

Пані Нетаньягу навмисно підібрала вбрання національних кольорів України. Саме з поваги до України.

Але що я вам скажу? Якщо потрібно, щоб звернули увагу на візит, який приносить договір про зону вільної торгівлі, представництво України в Єрусалимі та інші важливі досягнення, добре, нехай так і буде.

Це нагадує мені історичний візит прем’єр-міністра Японії до Ізраїлю, який призвів до грандіозного зростання японських інвестицій. Той візит ніхто не висвітлював. Говорили тільки про те, що останню страву під час трапези подали в тарілці у вигляді туфлі.

Схоже, ми винайшли спосіб привернути увагу. Продовжимо”.

Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон інцидент із кинутим на землю хлібом обговорив із главою Офісу президента України Андрієм Богданом.

 

“Щойно розмовляв з керівником Офісу президента Андрієм Богданом, він сказав мені, що інцидент з хлібом був абсолютно ненавмисним і неважливим і, звичайно, не вартим уваги з боку ЗМІ”, – зазначив Ліон.

В Офісі президента України також заявили, що Сара Нетаньяху не хотіла проявити якусь неповагу до України, а те, що трапилося – мовляв, просто казус.

Нагадаємо, під час зустрічі в аеропорту біля трапу літака подружжя Нетаньягу зустрічали офіційні особи та дівчата в традиційних українських костюмах з хлібом-сіллю. Прем’єр Ізраїлю, за українською традицією, відламав шматок хліба і з’їв. Інший відламав і віддав дружині Сарі. Та трохи його потримала й одразу кинула на землю.

И вот еще. На Сару посмотрите на 37-й секунде)

Gepostet von Dmitri Doubov am Sonntag, 18. August 2019

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР