Не покупками єдиними: зручні маркети «Сім23» кличуть львів’ян посмакувати запашною кавою

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Візитівкою старовинного Львова вже давно стала кава. Припускають, що навіть вулички міста Лева пахнуть нею, оскільки готують її ледь не всюди. Та й для багатьох львів’ян філіжанка ранкової кави стала чи не щоденним ритуалом. Втім, інколи буває, що не має достатньо часу, аби вранці приготувати свій улюблений напій. Але вихід з цієї ситуації є: достатньо завітати у мережу маркетів «Сім23», де львів’янам пропонують  ароматну, свіжомелену каву, яка неодмінно зарядить порцією бадьорості на увесь день.

Ці маркети ще з моменту відкриття – це не лише місце, де можна комфортно та оперативно купити необхідні товари, але й також можливість смачно перекусити і випити, наприклад, насичене еспресо чи ніжне капучино.

Кава вже стала фішкою магазину. Перш за все, завдяки своєму смаку, а також через можливість придбати її у зручному форматі «to go». У кожному закладі мережі облаштована зона «Кав’ярня», яка працює за системою самообслуговування. Завдяки професійній, інноваційній кавомашині клієнт самостійно готує напій із зерен, що перемелюються одразу перед приготуванням.

Асортимент кави у маркетах достатньо великий: у меню – близько 15 видів. Клієнтам пропонують спробувати насичений еспресо, ароматне американо, лате з ніжною пінкою, капучино,  шокіато, ристрето, flat white. А смакових акцентів додають різноманітні сиропи, які, до речі, можна використати безкоштовно.

Ціни у закладах на усі види кави залежать від розміру горнятка: S, M або XL, проте достатньо демократичні та доступні кожному. За зниженою вартістю магазини пропонують поєднання кави та солодощів для хвилинки насолоди. Наприклад, відвідувач може придбати каву разом з печивом чи випічкою та заплатити значно менше.

Крім цього, у маркеті ви зможе набрати запашний напій у своє власне термогорнятко, які нині дуже популярні у світі. А якщо у вас такого ще немає, то ви можете його придбати у «Сім23». Адже мережа маркетів розробила брендовані, стильні, якісні термогорнятка, які довго зберігатимуть ваш напій теплим. Вони неодмінно стануть у нагоді як студенту, так і офісному працівнику та ще й подарують своєму власнику класну знижку. Адже щодня при купівлі кави чи гарячих напоїв у термогорнятко від «Сім23» ви отримаєте знижку 33%.

Попри те, що продаж ароматного напою здійснюють у форматі «to go», в маркетах подбали і про тих клієнтів, котрі бажають за горнятком лате із ніжною пінкою та свіжим, хрустким круасаном провести приємну розмову чи зустріч. Зокрема, у деяких маркетах «Сім23» для зручності відвідувачів облаштували комфортні місця для відпочинку.

Отож, якщо Вам важко уявити своє життя без кави, а ще важче без неї прокидатися, завітайте у  зручні маркети «Сім23», яких у Львові вже 12, та посмакуйте горнятком цього казкового напою.

Магазини «Сім23» працюють щодня традиційно із 7 до 23 години. Більше інформації про маркети – тут: sim23.ua.

Ціни у закладах на усі види кави залежать від розміру горнятка: S, M або XL, проте достатньо демократичні та доступні кожному. За зниженою вартістю магазини пропонують поєднання кави та солодощів для хвилинки насолоди. Наприклад, відвідувач може придбати каву разом з печивом чи випічкою та заплатити значно менше.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР