Середа, Листопад 13

Найгіршу вулицю Львова закрили на реконструкцію

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Найгіршу дорогу у Львові почали ремонтувати. З вівторка, 15 жовтня, для руху транспорту перекрили вул. Курмановича, повідомляє Zaxid.net.

Спершу недоступною для проїзду буде ділянка довжиною понад півкілометра: від початку вулиці і до вул. Данила Апостола. Усі роботи виконуватиме ТзОВ «Онур».

Цьогоріч із бюджету міста на ремонт вул. Курмановича виділили 18 млн грн. На ці гроші підрядник повністю замінить каналізацію та інші мережі. Також зробить основу майбутньої дороги і укладе перший шар асфальту. А от фінальний шар та роботи з озеленення планують завершити до літа наступного року. Загалом ремонт вулиці обійдеться місту у 71,5 млн грн.

 

«Це практично єдина вулиця, яка залишилася в такому катастрофічному стані. В районі цієї вулиці є низка промислових підприємств, які постійно навантажені великогабаритною технікою. Тому дорога, на жаль, капітально не ремонтувалася за часів незалежності України», — зазначив Олександр Одинець, в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Загалом вул. Курмановича ремонтуватимуть на ділянці від вул. Д. Апостола до вул. Пꞌясецького, а це близько 1 км.

Ця аварійна дорога потребує ремонту вже багато років. Подекуди глибина ям на ній сягає 20 см.

Нагадаємо, у Львові триває капітальний ремонт дороги на вулиці Миколайчука, на ділянці від вулиці Пилипа Орлика до в’їзду на Голосківський цвинтар. Цього року на ремонтні роботи дороги передбачено 10 млн. грн: з них 7 млн. грн з бюджету розвитку і ще 3 млн. грн – кошти Громадського бюджету.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР