Понеділок, 16 Грудня

Наступного року у Львові хочуть розпочати будувати 6 басейнів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Підписуйтеся на наш канал в Telegram та сторінку в Instagram

Наступного року у Львові хочуть розпочати будувати 6 басейнів. Місто вже зараз шукає ділянки, де такі об’єкти можна розмістити. Під час наради у мерії фіналізували рішення щодо 4 ділянок, ще по двох ділянках рішення не прийнято.

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що мерія уже знайшла земельні ділянки, де можна збудувати шість басейнів. Проте за які кошти це робити, наразі невідомо. Найближчим часом посадовці мають напрацювати «дорожню карту» і розглянути всі можливі варіанти розвитку цієї ідеї.

«Наступного року ми будемо святкувати 200 років плаванню в Україні як спорту. Львів був тим першим містом на території України, де розпочалось плавання. Ми прийняли рішення, що ми виділяємо 6 ділянок для будівництва басейнів і ми повинні наступного року ці басейни почати будувати.

 

Ми сьогодні мали нараду, фіналізували 4 ділянки, по двох ще маємо дискусії. Якщо будуть цікаві ідеї щодо розміщення нових басейнів на території Львова — можете подавати свої пропозиції”, — прокоментував під час апаратної наради міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили у міському управлінні освіти, загалом у навчальних закладах міста Львова є 28 басейнів, з яких 24 у школах та 4 у садках. Серед цих басейнів є 19 діючих та 9, що потребують капітального ремонту. З них в ремонті є три басейни: СЗШ № 86, № 29, № 72.

Депутат Львівської міської ради, голова Федерації плавання у Львівській області Андріян Гутник розповів «ВЗ»: за найскромнішими підрахунками, один басейн обійдеться у півмільйона євро. Спортивний коштує від 10 мільйонів євро. Гутник повідомив, ювілей плавання увічнять пам’ятником (наразі не знають, яким він буде), також у Львові відбудуться міжнародні змагання плавців.

Новини партнерів:
Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР